​Віктор Леоненко: «Заварова не можуть пробачити, бо Ярмоленка на місце поставив»

Динамо Київ 24 Грудня, 23:43 585
​Віктор Леоненко: «Заварова не можуть пробачити, бо Ярмоленка на місце поставив»
Футбольний експерт Віктор Леоненко «поекспертив» на тему «Динамо» та збірної України.

Про шанси «Динамо» в Лізі чемпіонів

Я ніколи не відповідаю на питання про шанси команд. Тому що це неправильно і не дуже розумно. Особливо, коли вгадують люди, які грали у футбол. З «Ман Сіті» можна грати і перемагати, «Арсенал» це показав. «Городяни» - команда сильна, серйозна, але коли багато грошей, це не завжди добре. Тим більше, ще незрозуміло, хто буде очолювати клуб.

«Динамо», я вже про це говорив, все одно буде грати на контратаках, як і збірна. Потрібно дивитися, як команда буде грати, скільки людей піде вперед. Ярмоленку тягати суперника по полю в цьому випадку не дадуть.

Про критику на адресу київського «Динамо»

Я не постійно критикую «Динамо» Київ, а тоді, коли команда грає погано. У будь-якому колективі є проблеми. Пам'ятаєте, як Луческу критикував своїх підопічних, коли вони обіграли «Зорю» 7: 1? Я роблю те, що повинен був робити тренер.

Моя критика - по грі команди. Я так само, як і всі, хочу, щоб «Динамо» грало добре. На роботі у мене немає улюблених клубів. Удома вони є, але коли включається камера, у мене немає любимчиків. Коли критикую окремих футболістів, або команду в цілому, то просто хочеться поправити Реброва.

Про те, що Олександр Заваров може припинити роботу в збірній

Заварова не можуть пробачити, бо Ярмоленка на місце поставив. І я вважаю, що правильно зробив. Тому що футболками кидатися не можна, це некрасиво. Хочеш - подаруй уболівальникам.

Про часи, коли працював під керівництвом Михайла Фоменка

Мало хто знає, що ми вигребли від Фоменка, після того, як вдесятьох перемогли «Барселону» у Києві (3:1). Він нам тоді добре напхав. Для мене це було дивно. Тому я зараз і критикую Фоменка. Михайло Іванович був дуже жорстким раніше, а зараз більш м'який. Я думаю, він бачить, коли Коноплянка і Ярмоленко грають не так, як він цього вимагає. Нас в дев'яностих роках він міг просто замінити за те, що ми не зробили підкат.