Степан Клекот: "Хочу зіграти проти "Шахтаря", або "Динамо"

Динамо Київ 5 Листопада, 14:53 694
Степан Клекот: Хочу зіграти проти Шахтаря, або Динамо
Захисник ФК Тернопіль Степан Клекот пригадав свої враження від кубкового матчу з полтавською Ворсклою. Та розповів чому його команда повинна обов'язково виграти наступну гру у чемпіонаті.

Захисник ФК Тернопіль Степан Клекот пригадав свої враження від кубкового матчу з полтавською Ворсклою. Та розповів чому його команда повинна обов'язково виграти наступну гру у чемпіонаті.

— Степане, емоції від перемоги над Ворсклою вже пройшли, чи команда продовжує жити цією грою?

— Напевне, емоції ще повністю не пройшли. Проте нам потрібно налаштовуватися на важку гру у чемпіонаті, яка буде у п'ятницю і обов'язково перемагати. У нашого капітана Андрія Кондзьолки в суботу народився син і ми мусимо вигравати!

— Можеш описати свої відчуття після того, як Микола Плетеницький відбив вирішальний пенальті?

— Це було неймовірно. Таких відчуттів я ще не переживав. Я та вся команда вірили у Миколу, що він зможе відбити хоча б один удар з пенальті.

— Ваша команда ще жодного разу не програла вдома у цьому сезоні. В чому секрет успіху?

— Наш успіх в великій самовіддачі на футбольному полі, а також в тому, що ми багато років граємо разом. Ми — маленька футбольна сімя', а наш тренер Василь Петрович — дуже хороший психолог, який нас налаштовує на кожну гру, по-особливому. На кожну гру ми виходимо, як на останню, щоб люди, які приходять за нас вболівати, були задоволені.

— Ваш тренер і дехто з гравців говорили, що хочуть знову зіграти проти клубу з Прем'єр-ліги? Особисто тобі, проти якої команди хочеться зіграти у чвертьфіналі?

— Звісно, що я теж хочу подарувати нашим вболівальникам знову таке свято, яке було проти Ворскли. Хочу зіграти проти Шахтаря, або Динамо.