Віталій Буяльський: «Якби не Ребров, я так би й їздив по орендах»

Динамо Київ 25 Грудня, 13:14 395
Віталій Буяльський: «Якби не Ребров, я так би й їздив по орендах»
Півзахисник київського «Динамо» Віталій Буяльський розповів про досвід, отриманий в ужгородській «Говерлі», де він виступав на правах оренди.
«Потрібно було доводити в дублі, що я можу бути основним гравцем. Коли приїхав після турніру Гранаткіна, наставник з першого тренування став мені довіряти, призначив капітаном. Це ще більше додало впевненості. Намагався максимально проявити себе, щоб потрапити в першу команду, яку очолював на той момент Юрій Сьомін, але не вийшло, тому я поїхав в Ужгород. В цілому, можу сказати, що Олександр Хацкевич багато чого мені дав у футбольному плані, якби він не став тренером дубля, можливо, я б і не грав. У будь-якій команді, якщо тренер довіряє, будеш прогресувати, а якщо на тебе не розраховують, - ні.

Хто порадив перейти в «Говерлу»? Тоді тренером першої команди був Олег Блохін, я їздив з ними на збори, а коли повернувся, дізнався, що є пропозиція від «Говерли». У мене був вибір: переходити в «Динамо-2» або їхати в оренду. Порадився з Олександром Хацкевичем, він висловив думку, що кращий другий варіант. В той день, коли я мав їхати, подзвонив Сергій Ребров, сказав, щоб я себе там проявив і повернувся в першу команду, а також додав, що він буде за мною спостерігати. Мені було приємно. Звичайно, я десь ризикував, адже мав досвід тільки ігор в молодіжній першості, не виступав у першій лізі, де вже чоловічий футбол, словом, грав у щось середнє між юнацьким і дорослим футболом. Але В'ячеслав Грозний з першого дня почав довіряти мені, підказував, говорив, що я повинен грати в першій команді.

Коли грали проти «Динамо», до нас з Люлькою підійшов Ребров, сказав продовжувати працювати, прогресувати і повернутися в першу команду. Це була наша найголовніша мета. Також дзвонив Хацкевич, цікавився, як справи, чи освоївся я в команді. Було приємно, що про мене не забули. Я відчував, що не один, що комусь потрібен, - це додавало сил і натхнення. Головне - я спробував свої сили в чемпіонаті України. Тренер В'ячеслав Грозний повірив у мене, я у нього грав всі матчі. Але, мабуть, визначальним стало те, що «Динамо» очолив Сергій Ребров, а Рауль Ріанчо став його асистентом. Мабуть, вони дивилися відео і вирішили мене повернути. Якби не зміна тренера, можливо, ніхто б мене не забрав назад, так і їздив би по орендах. Здавалося, що Блохін на мене не розраховував», - цитує Буяльського Dynamo.kiev.ua із посиланням на клубний журнал «Динамо».