​Фанати МФК «Миколаїв» піддали критиці керівництво клубу

Футбол України 25 Грудня, 21:38 492
​Фанати МФК «Миколаїв» піддали критиці керівництво клубу
Ультрас МФК «Миколаїв» виступили з критикою на адресу керівництва клубу, яке чинить серйозний тиск на мера міста Олександра Сенкевича.

Про це «603,7» повідомили лідери миколаївського фан-руху.

Активні вболівальники, які відвідали зустріч керівництва клубу з градоначальником, обурені категоричністю представників футбольного клубу.

Мова йде про ультимативну формі, в якій до міського голови звернулися керівники клубу. Зокрема депутат місцевої Міськради і спонсор команди Сергій Кантор вимагає від Сенкевича збільшити статтю видатків на футбольний клуб з міського бюджету.

Представники ультрас, які є чи не найбільш зацікавленою стороною в даному питанні виступили проти позиції Кантора. Як зазначають лідери фан-руху, мер вчинив абсолютно вірно, коли не пішов на поступки керівництва МФК «Миколаїв».

«Ми чітко розуміємо, що в такий складний час не можна витрачати бюджетні гроші на футбол. Насправді передавши певну кількість коштів на команду, мер змушений буде забрати їх, наприклад, у дитячого будинку. Ми цього не приймаємо. Звичайно, ми тільки «за», щоб фінансова ситуація в нашому рідному клубі була стабільною, однак ми не маємо морального права відбирати ці гроші у когось іншого. Футбол не є пріоритетом у життєдіяльності міста, тому категоричність Олександра Сенкевича в даному питанні ми повністю підтримуємо», — підкреслив один з лідерів миколаївських ультрас.

До того ж у фанатському середовищі не виключають вірогідності того, що нинішнє керівництво «взяло клуб під місцеві вибори», щоб використовувати його для самопіару. Зайнявши місця в Міській раді, представники «Нашого краю» тепер не хочуть утримувати футбольний клуб. Після цього була спроба зняти з себе відповідальність за команду і перенести її на місто. Однак вона розбилася об принципову позицію мера, який усвідомив наміри депутатів, котрі представляють футбольний клуб.

Проте найбільше обурення ультрас «Миколаєва» викликали заяви Кантора про те, що у разі відмови міста від збільшення фінансування клуб може припинити своє існування.

«МФК в даний час є громадською організацією, у якій більше ста чоловік. Зрозуміло, потенційні спонсори бачать ризики, пов'язані з інвестуванням команди. Але люди, грубо кажучи, тримають клуб в заручниках і шантажем вимагають гроші у міста. Це нонсенс. Необхідно вибрати юридичну форму власності, яка буде прийнятна для всіх і дозволить клубу перестати ходити з року в рік з простягнутою рукою. Потенційним спонсорам потрібно створювати умови, прозору систему звітності і вже точно шукати їх не в муніципалітеті. Приходити до міського голови і свідомо тиснути на нього – це далеко не найкращий варіант. З боку ж мера буде правильним допомогти Кантору знайти цих спонсорів, якщо останній дійсно зацікавлений саме в розвитку клубу, а не лобіювання власних інтересів», — резюмували представники ультрас «Миколаєва».

Крім цього активні фанати підкреслили, що якщо в Миколаєві зникне футбол, то це буде вина саме громадської організації, на потреби якої місто просто не має права виділяти фінансові кошти. Лідери миколаївських ультрас не виключають того, що їх клуб може припинити існування через політичних та особистих амбіцій керівництва, які опиняться в пріоритеті. Вболівальники закликали Кантора не допустити розвитку такого неприємного для всіх сторін сценарію навколо долі МФК «Миколаїв».