Павло Шкапенко: «На тренувальній базі «Динамо» на «Нивках» тренерами працюють люди, які футбол з літака бачили»

Динамо Київ 25 Грудня, 22:35 608
Павло Шкапенко: «На тренувальній базі «Динамо» на «Нивках» тренерами працюють люди, які футбол з літака бачили»
Екс-форвард «Динамо» підбив підсумки першого півкола «Ліги Парі-Матч».

«З «Динамо» і «Шахтарем» все без зайвих слів зрозуміло. Зізнаюся, дуже радий за «Зорю», за Юрчика Вернидуба – вони молодці. Якщо подивитися, що діється в клубах то, напевно, і «Металіст», і «Металург» заслужено перебувають у хвості таблиці. Хоча самі команди, зізнаюся, щиро шкода»,- цитує Шкапенка «СЕ».

Хоч і не зовсім в тему, але скажу чесно: мені дуже сподобався виступ «Динамо» в Лізі чемпіонів. Сергій Ребров налагодив командні дії, в команді зараз хороша ситуація.

Сподобалася і «Зоря», в якій молоді пацани, хоча в основному і орендовані всі. Тим не менш, Вернидубу вдалося створити колектив, і не даремно вони йдуть на третьому місці. У цьому - найголовніший позитив першої половини. А негатив... Зрозуміло, що це проблеми в Ужгороді, Харкові і Запоріжжі. Навіть не хочеться загадувати, скільки у нас навесні буде клубів.

Я працював у дитячій школі, стикався з молодими хлопцями, і скажу, що виходить щось незрозуміле. Взяти те ж «Динамо». Їздив на їхню базі на Нивках. Там тренерами працюють люди, які футбол з літака бачили. А що про інші команди говорити?

Деякі хлопці – переросли чемпіонат. Я тільки підтримаю, якщо Ярмоленко поїде у хороший клуб. Та інші наші хлопці. Адже вони все одно в збірну будуть приїжджати. Нехай їдуть.

Не знаю навіть, що сказати про майбутнє. Особливо про «Металурга». Дивився два матчі з «Чорноморцем» і «Динамо», одні піонери грають. Дзвонив в Запоріжжя друзям, що мають відношення до команди, так вони самі нічого не знають. Особисто мені прикро, в тому числі, і за свою дитячу команду - база є, стадіон є, а клубу не буде!

Зізнаюся, вболіваю за «Зорю», хочу, щоб вона залишилася третьою. Хлопці гідні бронзових медалей, і тренеру збірної потрібно довіряти молодим пацанам, хоча б у товариських матчах. «Дніпро» може підсилитися. Але, за словами Маркевича, щось там незрозуміле відбувається: тренер каже, що не тих купили, то він взагалі йде. Як спеціаліста я Маркевича поважаю, але не зрозумію, що діється в команді.