​Віктор Леоненко: «Все вирішує «Будинок овочів», там всі люди Суркіса»

Футбол України 25 Грудня, 23:39 672
​Віктор Леоненко: «Все вирішує «Будинок овочів», там всі люди Суркіса»
Віктор Леоненко видав чергову порцію експертних думок про формат чемпіонату та згадав своє футбольне минуле.

- Завжди мріяв грати за «Барселону». Хоча, це буде червоною ганчіркою для фанатів «Динамо», і в «Спартаку» теж. Мені хотілося пограти саме в тому клубі, який був грандом, у якого був стиль. Звичайно, мріяв грати в київському «Динамо», адже це легендарний клуб. Там завжди були найсерйозніші футболісти, там був Безсонов - мій улюблений гравець. Тому багато в чому мрії збулися.

Про зміну формату чемпіонату України.

- У нас чомусь не вирішують клуби і президенти. Все вирішує «Будинок овочів» (натякає на Будинок футболу - ред.). Там немає професіоналів! У нас чомусь там вирішують, скільки команд буде. Там всі люди Суркіса - простіше сказати, потрібно, щоб Григорій Михайлович визначився, скільки буде команд в чемпіонаті. Поки він не вирішить, нічого не буде. З приводу формату, то, звичайно, потрібно щось змінювати! Адже гранди зараз грають з «інтернатами».

Команду складно налаштовувати на такі ігри, і Луческу давно про це говорить. Футболісти виходять на поле, закурюючи сигарету, адже розуміють, що переможуть, - наводить слова Леоненка «footballua.tv».