​Футбольна спільнота України має оптимістичні прогнози на Євро-2016

Збірна України 26 Грудня, 23:58 679
​Футбольна спільнота України має оптимістичні прогнози на Євро-2016
«Футбол NEWS» розпитав знаних постатей українського футболу, чи вірять вони у те, що національна збірна зможе пробитися у наступний етап Євро.

Сергій Нагорняк:

Зрозуміло, що в нашій групі фаворит один – збірна Німеччини, тут двох думок бути не може. Всі інші мають хороші шанси, наша збірна не виняток. Я думаю, що в України та Польщі рівноцінні збірні. У них є Левандовскі, в нас - Коноплянка та Ярмоленко.

Вадим Євтушенко:

Все залежить від першої гри. Багато хто каже, що у першій грі з Німеччиною наберем нуль очок, але я так не вважаю. Перша гра – вона важка буде і для Німеччини, не дивлячись на те, що вони явні фаворити. Я вважаю, що у цій грі треба поборотися за очки. Якщо нам вдасться взяти очки, то груповий турнір для нас складеться успішно.

Юрій Максимов:

Будемо грати за друге місце із Польщею, хоча й ірландці там не подарунок.

Анатолій Безсмертний:

Як виграти - не знаю, а те, що будемо там гідно виглядати – це точно. При хорошому розкладі можемо увійти в четвірку. Те, що останніми там не будемо – це точно. Команда може піднести сюрпризи. Команда в нас хороша, на ходу, бачимо хорошу атмосферу та сильного тренера – зіграти гідно повинні.

Володимир Мунтян:

Польща обіграла Німеччину – отже, з ними можна грати. Чому Україна не може обіграти Польщу, Ірландію, ту саму Німеччину? Може! Зібратися треба.