Максим Шацьких: «Завершувати кар'єру не збираюся»

Футбол України 28 Грудня, 13:48 454
Максим Шацьких: «Завершувати кар'єру не збираюся»
Найращий бомбардир чемпіонату України розповів ресурсу «Вести» про свою гру в аматорському чемпіонаті, боргах «Говерли» і де продовжить свою кар'єру.

- Як для вас пройшов сезон в «Русі»?

- Все було чудово. І за умовами, і по грі. Хоча, звичайно, повинні були виступити краще. Але, так склалося, що по області ми чемпіонат і Кубок взяли, а от зробити те ж саме по Україні не вийшло.

- Можете порівняти рівень аматорського футболу з Прем'єр-лігою?

- Умови, звичайно, не ті. У деяких місцях, де я проводив виїзні матчі - просто жах і катастрофа. Я розумів, що будуть спартанські умови, але не настільки ж. Душові могли бути на вулиці, вода з бака, поля взагалі окрема тема. І ось якраз на таких газонах сили зрівнюються, адже місцеві до такого звикли.

- Які плани у вас на майбутнє?

- Поки що забігати вперед не буду. Займаюся цим питанням, сподіваюся, що скоро буду знати, де продовжу кар'єру.

- Чи вдалося закрити питання з «Говерлою» за боргами?

- Ні, з тих пір як я пішов з команди зі мною не розраховувалися. Навіть діалогу ніякого не було. Всього ж клуб повинен зарплату приблизно за півтора року. Так, я читав про те, що нібито йдуть якісь виплати гравцям. З ким я спілкувався, ні з ким не розраховувалися. Ось як покинули команду, так нічого і не відбувається. Клуб підписав меморандум з федерацією про погашення боргів, але далі справа не пішла. Моя думка, до такого взагалі доводити не можна, потрібно, щоб клуб перед стартом сезону надавав фінансові гарантії. А в результаті у нас футболісти виявляються просто незахищеними.

Чи намагався я сам поговорити з керівництвом «Говерли»? А сенс? Відправлю 20 SMS і добре, якщо на одну дадуть відповідь. Навіть нічого вже й не обіцяють. Близько місяця тому я звернувся з цим питанням до ФФУ, подивимося, що скажуть у федерації. Але я сумніваюся, що клуб зможе одним махом закрити хоча б половину боргів.

- Про те, що у «Говерли» фінансові складнощі знають усі. Чому ж нові футболісти продовжують йти в команду? Вірять обіцянкам?

- Думаю, хочуть отримати хоч якусь ігрову практику, щоб не сидіти вдома, а бути на виду.