Заява Федерації футболу України щодо дискваліфікації "Арени Львів"

Футбол України 5 Листопада, 20:05 1096
Заява Федерації футболу України щодо дискваліфікації Арени Львів
ФФУ відреагувала на останні події, які викликали неабиякий галас у ЗМІ.

Представляємо до Вашої уваги повну версію заяви:

Нагадаємо, нещодавно зусиллями керівництва ФФУ вдалося призупинити рішення FIFA, згідно якого, «Арену Львів» могли цілковито відлучити від міжнародних змагань до 2018 року".

Наводимо переклад тексту, що цитується ЗМІ:

«З урахуванням можливості запобігання будь-яким проявам дискримінації, котрі можуть нанести шкоду розвитку всьому українському футболу у дусі дотримання принципів взаємоповаги і fair-play, ФФУ також розглядає можливість виключення стадіону з переліку спортивних споруд, на яких дозволено проведення міжнародних матчів. Федерація також із розумінням віднесеться до того, що Дисциплінарний комітет FIFA підтримає рішення ФФУ про дискваліфікацію «Арени Львів» на визначений термін, зокрема, із міркувань безпеки, як це передбачено ч.3 ст.66 Дисциплінарного кодексу  FIFA».

Таким чином, видно, що ФФУ виступила із ініціативою аби FIFA надала Федерації футболу України право самій розібратися і винести рішення по інциденту. Також цей вердикт буде в рамках Дисциплінарного кодексу FIFA. Але з урахуванням того, що Федерація має більше даних про стан справ та особливості українського футболу, є можливість прийти до компромісного рішення і максимально пом’якшити вирок. Для розуміння настроїв FIFA, наводимо слова її президента − Йозефа Блаттера:

«Ми повинні виключати команди зі змагань або знімати  очки. Тільки за допомогою таких рішень ми зможемо виступити проти расизму і дискримінації».

Отже, так чи інакше, рішення по інциденту на «Арені Львів» все одно буде винесено, і FIFA жорстко налаштована на боротьбу із радикальними проявами. Констатуємо, що вердикт може торкнутися не лише арени, а й країни в цілому.

Саме тому у запереченні Національної федерації, підписаному  першим віце-президентом, є лише один консолідуючий намір − пом’якшити неминуче рішення і взяти внутрішню ситуацію у футболі під повний розгляд ФФУ, аби матчі міжнародного рівня якомога швидше повернулися на «Арену Львів».

Просимо більше не спекулювати на цій темі, а також не намагатися знайти відгук у масах, свідомо фальсифікуючи факти.