Орест Кузик: «Буду робити все, щоб повернутися в «Динамо»

Динамо Київ 28 Грудня, 21:04 864
Орест Кузик: «Буду робити все, щоб повернутися в «Динамо»
20-річний півзахисник «Говерли», права на якого належать «Динамо», підбив підсумок осінньої частини сезону і розповів про подальші варіанти розвитку своєї кар'єри.

- Орест, як оціните першу частину сезону для команди і особисто для себе?

- Вважаю, що команда зіграла непогано. Правда, не досягли позитивного результату в тих матчах, де повинні були вигравати. А так всі хлопці старалися, і команда показувала непоганий футбол. Оцінювати себе і свої дії не буду, для цього є тренери та експерти.

- «Говерла» набрала 10 очок. У команді, напевно, розраховували на більше?

- Звичайно. Розраховували на більшу кількість балів, тому що, як я вже говорив, було багато матчів, в яких повинні були перемагати.

- Кращий і гірший поєдинки «Говерли» в осінній частині сезону, на вашу думку?

- Я не буду ділити матчі на хороші і погані. Були поєдинки, в яких ми виконували установку на гру, і все виходило так, як ми хотіли, а самі матчі були під нашим контролем. Звичайно ж, як і у всіх команд, були ігри, в яких не все виходило так, як ми хотіли. Але це футбол, і це нормальне явище. Зараз є пауза, в ході якої кожен перегляне своє ставлення до гри, і в новому році постараємося більше не допускати таких помилок.

- Як вам працюється з В'ячеславом Грозним?

- З В'ячеславом Вікторовичем працюється добре. Він дуже хороший тренер і фахівець, порядна людина, яка дає дуже непоганий старт у великий футбол молодим гравцям.

- Як проходить ваша відпустка?

- Відпочинок проходить добре. Намагаюся проводити більше часу з батьками, тому що під час сезону я з ними бачуся не так часто.

- Отримали якийсь план підготовки на цей час?

- Намагаюся підтримувати кондиції, щоб підійти до старту другої частини сезону в оптимальній формі. Всім хлопцям був виданий план, за яким працювати у відпустці.

- Чи можете щось сказати про своє футбольне майбутнє? Чи не було у вас розмови з Сергієм Ребровим? Весняну частину сезону також проведете в «Говерлі» або для початку поїдете на збори з «Динамо»?

- Поки ніякої конкретики немає. Все буде відомо після Нового року. Я є футболістом «Динамо», і буду робити все, щоб повернутися в основний склад киян і разом із командою йти до великих перемог, - розповів Кузик у інтерв'ю MatchDay.