​В наступному році в Україні побудують вісім нових стадіонів

Футбол України 29 Грудня, 13:19 636
​В наступному році в Україні побудують вісім нових стадіонів
Голова асоціації пляжного футболу Сергій Харченко розповів, що в наступному році ФФУ та Асоціація пляжного футболу планують побудувати вісім багатофункціональних стадіонів-центрів для аматорського та дитячого футболу в Одесі, Кременчуці, Смілі, Івано-Франківську, Львові, Дніпропетровську, Бердянську та Кіровограді.
«Робоча група під керівництвом Андрія Павелко довго моделювала і створювала образ і конструктив такої спортивної споруди, яка повинна влітку підтримати розвиток пляжного футболу та інших пляжних видів спорту, восени-навесні ігрові види спорту: єдиноборства, теніс, бадмінтон, родинний спорт, а взимку робити каток, — пише Сергій Харченко у своєму профілі на facebook.com.

«АПФУ бачить, як за рахунок цих стадіонних центрів можливо і вивести на новий рівень чемпіонат України з пляжного футболу..... зробити його конкурентноздатним і таким чином забезпечити гравцям і кандидатам у збірну України базу для системної підготовки, яка можливо і не дозволить гравцям розриватися між клубами Росії, Швейцарії, Угорщини.....
Ще раз раді про констатувати факт: Україна в пляжному футболі реально може розраховувати на найвищі результати на чемпіонатах світу та Європи у 2016-2019 роки!».

«Завдяки Павелко так само був створений «пул» народних депутатів України і спортсменів, які підтримали цю ідею. Хотілося б відзначити і висловити загальну подяку всій дружній команді менеджерів ФФУ! При всіх тарганах, наш футбольний корабель, в принципі, рухається вперед і на всіх футбольних фронтах в 2015 році ФФУ з результатом! Спасибі керівництву ФФУ, що у своєму шаленому графіку життя приділяється увага і для пляжного футболу. Дуже сподіваємося, що в 2016 році цього уваги буде ще більше».