Флорін Чернат: «У мене в київському «Динамо» була дуже серйозна конкуренція»

Динамо Київ 29 Грудня, 14:41 794
Флорін Чернат: «У мене в київському «Динамо» була дуже серйозна конкуренція»
Ветеран румунського футболу, екс-півзахисник київського «Динамо» Флорін Чернат в інтерв'ю Digi Sprot розповів про те, як протікає, можливо, останній етап його кар'єри, який він проводить в скромному, але амбітному «Вііторулі» з Констанци.

— Скільки Ви ще плануєте грати на такому рівні?

— Поки буду триматися на ногах. Якщо відчую, що пора припиняти, то не буду тягнути кота за хвіст. Можливо, в кінці сезону ми обговоримо з клубом продовження контракту. - цитує Черната football.ua, посилаючись на DigiSport.

— Коли Ви повернулися в румунський чемпіонат, то розраховували, що будете грати так довго?

— Чесно кажучи, ні. Я хотів пограти рік і завершити кар'єру. Але коли зрозумів, що у мене ще є сили, то змінив своє рішення.

— Що привабило Вас у «Вііторул»?

— Я дуже хотів попрацювати з Хаджі, це була одна з моїх цілей, коли я прийшов сюди. Хаджі завжди був прикладом для мене, він мій кумир, я завжди намагався грати так, як він. Кожен хлопчик вибирає собі улюбленого футболіста, коли починає грати; я вибрав Хаджі. Мені хотілося досягти його рівня, але це було непросто... Я радий, що вибрав «Вііторул».

— Ви — один з небагатьох румунських футболістів, яким пощастило пограти за кордоном. Чому останнім часом таких гравців все менше?

— Напевно, тому що за кордоном чекає занадто багато незнайомого, доводиться працювати з іноземцями. А у мене в київському «Динамо» була ще й дуже серйозна конкуренція. Грати у футбол в іншій країні дуже непросто.

— Як Ви вважаєте: доля титулу вирішиться в матчах «Вііторула» зі «Стяуа»?

— Так, я думаю, очні протистояння дуже важливі. У нас непогано виходить пресингувати і контролювати м'яч, так що в іграх проти нас «Стяуа» буде нелегко. Але якщо дозволити їм грати у свій футбол, вони будуть на висоті — гравці там хороші.

— Ви хотіли б потрапити в збірну?

— Звичайно ж, як і будь-який футболіст. Але я поки що не отримав виклик, та, думаю, вже й не отримаю.

— Але якщо викличуть, Ви ж не відмовитесь?

— Не знаю, буде конкретна пропозиція — тоді подивимося.

— Євро стало б чудовим завершенням Вашої кар'єри.

— Не сперечаюся. Поживемо — побачимо...