Щасливий день життя для дітей із сімей чорнобильців

Динамо Київ 29 Грудня, 16:11 456
Щасливий день життя для дітей із сімей чорнобильців
​Напередодні новорічних свят у конференц-залі стадіону «Динамо» відбулася традиційна зустріч динамівців із постраждалими від наслідків трагедії на Чорнобильській АЕС дітьми та їхніми батьками.

Нагадаємо, що ФК «Динамо» (Київ) ось уже більше двох десятиліть надає допомогу благодійним організаціям «Родина» та «Квіти Полину», які, у свою чергу, об'єднують людей, що її потребують.


Цього разу «Динамо» представляли головний тренер Сергій Ребров, капітан команди Олександр Шовковський, гравець Микита Бурда, менеджер клубу та один із безпосередніх організаторів заходу Матвій Заміховський.

Ведучий свята, заслужений журналіст України Олександр Липенко добре «розігрів» юних глядачів та їхніх батьків розповідями про історію «Динамо» та славетні перемоги, досягнуті у 2015 році. А потім слово взяли їхні безпосередні творці. Наставник команди Сергій Ребров розпочав зі слів подяки президенту клубу Ігорю Суркісу, який ось уже стільки років підтримує людей, які потребують допомоги. «Із задоволенням щороку приходжу на зустрічі з вами, завжди радий бачити вас у гарному настрої. Хочу побажати здоров'я, це найголовніше в житті. Успіхів та удачі в новому році. А ще від клубу презентувати подарунки до новорічних свят», - сказав Сергій Станіславович під оплески діточок.Корінний киянин Олександр Шовковський не з чуток знає про трагедію 1986 року та її тяжкі наслідки. Втім, у настільки святковий день капітан хотів сказати про хороше: «Хочу подякувати вам за підтримку, цей рік був знаковим для нас. «Динамо» повернуло чемпіонські медалі, поклавши їх у трофей володаря національного кубка. Продовжило виступи в Лізі чемпіонів. Без вас досягти цього було б навряд чи можливо, наскільки складно грати без глядачів, ми змогли переконатися в останній грі року, яка пройшла за порожніх трибун. Це було доволі складно та неприємно. Дякую, що ви у нас є!»Від імені діточок та їхніх батьків слова подяки на адресу «Динамо» сказали керівники благодійних організацій «Родина» та «Квіти Полину» Роза Ластовенко та Олег Липкань. У першу чергу, що незважаючи на ситуацію у країні, клуб продовжує підтримувати дітей, за першої необхідності підставляючи надійне плече.Після урочистих слів, вручених динамівськими зірками подарунків та спільних фотографій зустріч продовжилася новорічним концертом. З наступаючими святами діточок привітали сивочолий Дід Мороз та запальна Снігуронька, а також актори Київського муніципального академічного театру ляльок на Лівому березі, які представили виставу «Мама для мамонтенка».Дивлячись на радісні обличчя дітей та їхніх батьків, можна з упевненістю сказати, що в їхньому житті стало як мінімум на один щасливий день більше.