​У Запоріжжі відбувся круглий стіл, присвячений порятунку «Металурга»

Футбол України 29 Грудня, 16:20 470
​У Запоріжжі відбувся круглий стіл, присвячений порятунку «Металурга»
Вчора, 28 грудня, в Запорізькій облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу, присвяченого проблемам «Металурга».

До обговорення були залучені керівники міста та області, представники фан-руху, легенди «Металурга» Леонід Ключик і Олександр Томах, депутати облради, потенційні інвестори клубу. Ліквідаторів «Металурга» на круглому столі представив екс-президент клубу Андрій Шевчук, - інформує footboom.com.

Також участь у круглому столі взяли засновники ФК «Россо-Неро», які підтвердили, що готові вкласти кошти для того, щоб «Металург», як мінімум, дотягнув до фінішу чемпіонату України.

«Ми готові зібрати три команди – основний склад, U-19 та U-21, запросити головного тренера і забезпечити їхню участь у весняній частині сезону», – заявив один із засновників «Россо-Неро» Андрій Богатченко.

Повідомляється, що передати кому-небудь «Металург» його власники готові лише за умови, що разом з ним нові інвестори візьмуть на себе і погашення всієї заборгованості, яка становить 20 млн гривень.

Голова облради Григорій Самардак запропонував свій варіант річного бюджету «Металурга». Чиновник підрахував, що клубу на рік потрібно близько 65 млн гривень і заявив, що тих, хто бажають інвестувати такі кошти обласна влада не змогли знайти.

Андрій Шевчук повідомив, що донесе до власника «Металурга» Олександра Богуслаєва озвучені питання, відповіді повинні бути отримані не пізніше 15 січня. Після цього круглий стіл з проблеми «Металурга» збереться знову.