Капітан «Чорноморця»: «Будемо намагатися виходити на новий рівень»

Футбол України 30 Грудня, 20:24 510
Капітан «Чорноморця»: «Будемо намагатися виходити на новий рівень»
Гравець одеського «Чорноморця» Артем Філімонов поділився думками про підготовку до весняної частини сезону.

- З якими думками готуєтеся до весняної частини сезону?

- У першу чергу хочеться продуктивно попрацювати на зборах. Адже пауза в чемпіонаті триває півтора місяця, а за такий час можна підтягнути і покращити дуже багато компонентів. Тож будемо намагатися виходити на новий рівень. Новий рівень - це не тільки максимум результату, але і гарний і якісний футбол.

- Бабич говорив, що цієї зими «Чорноморець» може поїхати на збори не в Туреччину, а в Ізраїль або на Кіпр. На ваш погляд, це може якось позначитися на підготовці команди до весняної частини сезону?

- Перш за все справа у відношенні. Якщо людина дійсно хоче працювати, вона і в пустелі знайде можливості прогресувати. Все залежить від психології. Якщо людина правильно налаштувалася, то вона матиме користь від роботи хоч в Одесі, хоч на Місяці.

- Як зараз відпочиваєте? На теплих морях були вже?

- Ні, в цьому році я вирішив залишитися в Україні. Хочеться провести час з батьками та друзями, тому що влітку у нас була доволі коротка відпустка, і багатьох давно не бачив. Так, минулої зими їздив у теплі краї. Зараз же я вдома, насолоджуюся сімейною обстановкою поруч з батьками, - доносить слова капітана одеситів Sport Arena.