WBC за «Новий рік без вибухів»

Динамо Київ 30 Грудня, 23:58 759
WBC за «Новий рік без вибухів»
Ультрас київського «Динамо» долучаються до відмови від святкової піротехніки.

«WBC долучається до акції «Новий рік без вибухів» з закликом ВІДМОВИТИСЯ від використання салютів, петард, феєрверків напередодні та під час новорічних свят.

Якщо хтось забув, то нагадуємо, що війна на Донбасі все ще триває. В той же час, багато учасників бойових дій зараз знаходиться на лікуванні, реабілітації чи відпочинку в мирних містах. І звуки вибухів зазначених вище девайсів дуже негативно впливають на хлопців, які ще нещодавно були на фронті. Вони в них, в тому числі, викликають асоціації з вибухами ворожих знарядів…
Крім того, кошти, зекономлені на новорочній піротехніці, можна і варто витратити на допомогу нашим захисникам. Зокрема, що в магазині ULTRA (вул. Саксаганського, 66б) продовжує діяти центр допомоги силам АТО», - йдеться у повідомленні ультрас.

Також «біло-сині» нагадують, що продовжують збирати кошти на допомогу побратимові Володимиру Алмашину, який знаходиться в лікарні у важкому стані. Детальнішу інформацію можна дізнатися на офіційній сторінці ультрас у соціальній мережі «Вконтакте».