Колишні гравці «Говерли» намагаються вибити борги у Шуфрича

Футбол України 31 Грудня, 14:55 531
Колишні гравці «Говерли» намагаються вибити борги у Шуфрича
Колишні гравці ужгородського футбольного клубу «Говерла» намагаються отримати заборгованість по зарплаті через ФІФА.

Зокрема, екс-захисник «Говерли» Олександру Данді вже виграв справу у ФІФА і намагається отримати річну заборгованість по зарплаті, пише UA-Reporter.com.

Схожа ситуація й у ще одного колишнього легіонера «Говерли» - Олександру Тудосу. Йому клуб заборгував зарплату за 8 місяців і не вживає жодних заходів для погашення цього боргу.

«Вже в лютому «Говерлу» можуть позбавити очок і права реєструвати нових футболістів, якщо вони не погасять борги переді мною та іншими колишніми гравцями клубу», - повідомив він.

«Я готовий розмовляти про реструктуризацію боргу, однак ніхто з Говерли зі мною на контакт не виходив. Я готовий навіть знизити свої фінансові вимоги, якщо будуть реальні виплати, однак реакції з Ужгорода поки немає», - додав Тудосу.

Гравець також зазначив, що не хоче створювати проблеми клубу і тренеру, однак борг перед ним не можуть погасити вже 8 місяців.

Також подали позови у ФІФА ще кілька колишніх гравців «Говерли» - Акакпо, Крістіан Орош, Разван Кочіш і Мірко Райчевіч.

Відзначимо, у своєму останньому інтерв'ю віце-президент «Говерли» Олександр Шуфрич заявив, що влітку клуб може припинити своє існування, якщо не вдасться знайти компроміс з колишніми гравцями клубу в питанні реструктуризації боргів.