З 1 січня «Говерлі» заборонено проводити трансферну діяльність

Футбол України 1 Січня, 13:22 563
З 1 січня «Говерлі» заборонено проводити трансферну діяльність
З сьогоднішнього дня в силу вступають санкції, за якими ужгородський клуб не зможе виходити на трансферний ринок протягом року.

Про це розповів румунський юрист Джозеп, який захищає інтереси екс-футболіста «Говерли» Маріуса Нікулае. Румунський легіонер в сезоні 2013/2014 захищав кольори ужгородської «Говерли», і клуб має заборгованість перед футболістом. Джозеп розповів про те, що чекає «Говерлу» у разі непогашення заборгованості.

»Цей розгляд триває вже досить довго. «Говерла» мала можливість розрахуватися з футболістом до 31 грудня цього року. З 1 січня в силу вступлять санкції. Ужгородський клуб подав позов до Лозанни і просив на час ухвалення рішення Лозаннського суду призупинити дію санкцій, але вони отримали відмову. Тепер точно можна сказати, що санкції з 1 січня набудуть чинності.

«Говерла» не зможе виходити на трансферний ринок протягом року. 2 найближчі трансферні вікна будуть для них під забороною. У разі недотримання санкцій і подальшого невиконання своїх зобов'язань є ймовірність того, що «Говерла» буде позбавлена можливості брати участь у будь-яких українських футбольних змаганнях під егідою ФІФА.

Жодних контактів з боку «Говерли» не було. Я був би радий почати з ними будь-який діалог. Хочу, щоб Ви розуміли в мої плани і плани мого клієнта не входить доставити проблеми клубу. Ми не хочемо, щоб у клубу були неприємності, це не в наших інтересах,ми просто хочемо повернути зароблені гроші моєму клієнту», - цитує юриста FootBoom.com.