Едмар: «Коли отримав повістку в армію, то був у шоці, адже не думав, що це можливо»

Футбол України 1 Січня, 17:17 541
Едмар: «Коли отримав повістку в армію, то був у шоці, адже не думав, що це можливо»
35-річний півзахисник «Дніпра» Едмар Галовський де Ласерда, який має українське громадянство, розповів про те, з чим йому довелося зіткнутися в Україні, особливо згадавши події навколо початку бойових дій в 2014 році.
«Я був на передсезонних зборах за кордоном, коли деяких чоловіків почали призивати в армію. Повістка прийшла і в мій дім, її отримала моя дружина. Вона відразу передзвонила мені, бо була стурбована. Першим моїм відчуттям був шок, адже я не думав, що це можливо.

Після цього я через клуб досить швидко вирішив це питання. Я пояснив, що не можу ходити у військовій формі, бо навіть не знаю, що потрібно від військових. Я ніколи не тримав у руках зброї, так як отримав відстрочку від служби в Бразилії.

Український футбол також зазнав значних змін. Я жив у Харкові - адміністративному центрі області, що межує з Росією. Але там не було ніякого обстрілу. Однак у «Металісті» з'явилися проблеми із заборгованістю по зарплаті.

Українське громадянство я отримував, щоб бути ближче до цієї країни. Моєю метою не був виклик в збірну України. Мої відносини з цією країною є фантастичними. Але я не хочу втрачати зв'язків і з Бразилією, де знаходиться мій дім.

Де я буду жити після закінчення кар'єри? Поки не замислювався. Час покаже. Але мене дуже приємно здивували українці, які в складній ситуації не зневірились, а прийнялися боротися», - цитує Едмара «Футбол-Арена».