Аруна офіційно покинув «Анжі»

Динамо Київ 1 Січня, 18:35 655
Аруна офіційно покинув «Анжі» | 19-27
Сьогодні «Анжі» офіційно повідомив про закінчення терміну оренди нігерійського півзахисника, права на якого належать київському «Динамо».

25-річний хавбек київського «Динамо» Лукман Аруна приєднався до «Анжі» влітку на правах оренди до кінця 2015 року. За цей час легіонер встиг зіграти 12 матчів за махачкалінський клуб в Прем'єр-Лізі, в яких відзначився забитим м'ячем у ворота «Локомотива» (1:3) і однією гольовою передачею. Ще одна гра за «Анжі» на рахунку Аруни в Кубку Росії - він взяв участь у зустрічі з «Соколом» (4:2) на стадії 1/16 фіналу.

У період виступів за «Анжі» Лукман вперше після п'ятирічної перерви був викликаний до збірної Нігерії.

19 грудня на прес-конференції за підсумками першої частини сезону генеральний директор «Анжі» Сергій Корабльов оголосив, що клуб не буде продовжувати оренду Аруни:

«Мені здається, що цей футболіст, що володіє феноменальним талантом, в силу певних обставин, в першу чергу пов'язаних, очевидно, з власною психологією, свій талант просто не розкрив».

Сьогодні Аруна офіційно покинув «Анжі». Прес-служба «Анжі» дякує Лукману за яскраву гру в окремих матчах і бажає всіляких успіхів у подальшому.