Максим Шацьких: «Напевно, ми з усіх воротарів світу не знайдемо такого, який відбив більше за Шовковсього»

Динамо Київ 2 Січня, 10:35 532
Максим Шацьких: «Напевно, ми з усіх воротарів світу не знайдемо такого, який відбив більше за Шовковсього»
Екс-гравець київського «Динамо» Максим Шацьких привітав Олександра Шовковського з Днем народження.
- Бажаю Саші тішити нас своєю грою якомога довше. Він у прекрасній формі і реально на сьогоднішній день є найкращим не лише в Україні. Професіонал з великої літери. Завжди, як би не було важко, тримає себе у формі. Відзначу його характер. СаШо постійно намагається бути спокійним, ніколи не кидається зі сторони в сторону, холоднокровний. Не показує, наскільки йому погано при тих помилках, які іноді бувають, адже немає воротарів, які не помиляються. Вже в наступній грі демонструє, що не зациклюється на невдачі і рухається далі. Розуміє, що у нього немає права і часу довго страждати. Від нього ніколи не почуєш лайки чи навіть підвищеного тону. Тримає себе в рамках дозволеного.

Шовковський - король пенальті. Напевно, ми з усіх воротарів світу не знайдемо такого, який відбив більше від нього. На тренуваннях ми намагалися познущатись над ним по-футбольному. Десь забити побільше. Але при всьому цьому він зберігав рівновагу.

Я завжди наголошую, що Шовковський - один із тих голкіперів, яким мені не пощастило забити жодного голу за всю кар'єру. Щоправда, небагато матчів зіграв проти нього. Я «Динамо» забивав, але іншим голкіперам, не йому», - цитує Шацьких football24.ua.