Дмитро Михайленко: «До 40 років нереально дограти, не будучи пристрасно закоханим у футбол»

Динамо Київ 2 Січня, 13:23 666
Дмитро Михайленко: «До 40 років нереально дограти, не будучи пристрасно закоханим у футбол»
Колишній гравець київського «Динамо» Дмитро Михайленко привітав голкіпера «біло-синіх» з Днем народження.
«В такому солідному віці, як для спортсмена (зрозуміло, що для звичайної людини - це не вік), хочеться побажати якомога менше травм. Нехай прозвучить банально, але це дійсно так. Досвіду бажати, думаю, нема сенсу. У Шовковського його - з головою. Те, що він залишиться у футболі - беззаперечно. В якій ролі - це вже інше питання. Тож головне - щоб травми обходили боком, а тренерський штаб якомога більше довіряв місце в основному складі.

В першу чергу Саша - дуже грунтовний чоловік. Це проявляється у всьому. У ставленні до своєї професії, життя, життєвої позиції. Те, як він себе подає людям, позиціонує себе, як громадянин України. Він не асоціюється з жартами і хохмами. Ви ж можете це навіть по інтерв'ю побачити: поки все не проаналізує, по полицях не розкладе - не закінчить.

Добре пам'ятаю, як він починав. Ми всі були такими юними - я, він, Шевченко, Ребров... У 1994 році ми разом прийшли в «Динамо». Тоді команду тренував Йожеф Сабо. Це було так давно - 22 роки пройшло! Тому важко виділити якийсь його особливий матч. Хіба з останнього. Поєдинок у Порту сподобався - як СаШо командував захистом. Скажу так: до 40 років нереально дограти, не будучи пристрасно закоханим у футбол.

Давно з ним не бачилися. Ну так, зустрічалися кілька разів на світських заходах, перекинулися парою слів. У нас в «Динамо» були різні кола спілкування. Він товаришував зі своїми однокласниками - Владом Ващуком, Сергієм Федоровим. У мене ж коло було іншим - я все ж прийшов у «Динамо» з іншої команди.

Вже тоді, у юності він був вдумливим. Не таким, як зараз, бо зараз, здається, іноді аж занадто (Сміється). Воротарська позиція відрізняється від інших якраз тим, що є час подумати. Плюс - у них був тренер Михайло Михайлов, який спонукав думати, аналізувати. А ще Шовковський - достатньо азартний. Пам'ятаю, карти так довго розкладав на столі, симетрично, а всі нервували. Поки в нього від шістки до туза не стане - доводилося чекати», - цитує Михайленка football24.ua.