Євген Морозенко: «Гусін був Професіоналом з великої літери»

Футбол України 4 Січня, 14:54 567
Євген Морозенко: «Гусін був Професіоналом з великої літери»
Колишній півзахисник “Динамо”, “Говерли” та “Олександрії” Євген Морозенко перед Новим Роком не полінувався поспілкуватися з “Футбол 24”.

Євген Морозенко свого часу вважався одним із найталановитіших вихованців київського “Динамо” свого покоління. Півзахисник провів понад 130 матчів за “Динамо-2”, однак дебютувати за першу команду столичного клубу йому так і не вдалося.

- Євгене, чим займаєшся під час майже піврічної паузи в кар'єрі?

- Я не бачу нічого іншого, окрім як тренуватися та бути у формі. Восени з “Динамо-2” тренувався, за що спасибі Вадиму Анатолійовичу (Євтушенку, - прим. «Футбол 24»), який пішов мені назустріч.

- Маєш якісь пропозиції? Які варіанти є для тебе пріоритетними?

- Цим питанням займається агент (Вадим Шаблій, - прим. «Футбол 24»). Варіанти є, але не хотів би їх озвучувати. Зараз в багатьох командах важка ситуація, тому пріоритетом я б назвав стабільний клуб.

- Ти починав професійну кар'єру в “Динамо”, був лідером “Динамо-2”, але за першу команду киян так і не зіграв. Якщо б тренером тоді був Сергій Ребров, думаєш, мав би більше шансів?

- Безперечно.

- У “Динамо-2” тобі довелося пограти під керівництвом Андрія Гусіна. Володимир Мунтян якось сказав, що з Гусіна вийшов би хороший тренер. Погодишся?

- Андрій Леонідович, безумовно, був Професіоналом з великої літери. У нього був дуже цікавий, різноманітний тренувальний процес. Одним словом, нудно не було. Люди працювали із задоволенням, посміятися могли і в той же час ставилися до вправ з усією серйозністю. Робоча обстановка була відмінною.

До того ж Гусін легко ладнав з футболістами. Мені здається, з тією серйозністю і майстерністю, з якими він ставився до справи, він досяг би хороших успіхів на цьому терені.