​Максим Фещук: «Я хотів виїхати з України, бо тут твориться беззаконня»

Світовий футбол 5 Січня, 13:55 1187
​Максим Фещук: «Я хотів виїхати з України, бо тут твориться беззаконня»
Форвард карагандинського «Шахтаря» Максим Фещук - про заборгованість «Говерли», пропозиції про трансфер та плани на майбутнє.

«Чи були ще пропозиції? Звичайно: були дві з половиною пропозиції в українській Прем'єр-лізі, тобто дві «залізних» і ще по одному клубу розмови. Та половина – це запорізький Металург. Але, кажучи відверто, я хотів виїхати з України, бо тут твориться беззаконня. Якщо команди можуть не платити зарплати по року, але все одно отримувати атестати, то про що тут говорити? В Україні мене ніхто не запрошував у команди з верхньої частини таблиці (я маю на увазі першу п'ятірку), а розмінюватися не хотілося. Також, одним з варіантів була «Сталь», — сказав Фещук для порталу 1football.info.
«Мені пропонували їхати в Росію. Там була команда з ФНЛ. Ніби була «вишка»... Хоча мені важко сказати напевно. Тим не менш, мене покликала Караганда, і я з задоволенням поїхав туди. Я знав, що там певні труднощі: як фінансові, так і ігрові – команда була на останньому місці, але мене запевнили, що в середині сезону змінилося керівництво, тому все буде налагоджуватися. У плані фінансів все вийшло не так, як хотілося, але зате вдалося виконати завдання і залишитися у вищому дивізіоні».

«Фінанси? На життя вистачає. Все-таки і в Шахтарі платили, і, загалом за життя заробив, граючи в «Карпатах», в «Таврії». У тій же «Говерлі» отримав кілька зарплат. Якщо не помиляюся, чотири. Чотири з вісімнадцяти – нормально?».
«Я спілкуюся з хлопцями з «Говерли» і знаю ситуацію. Можу точно сказати: за червень виплатили, липень пропустили, а потім закрили серпень і вересень. Де липень пропав? Я не знаю. Вилетів, напевно. В «Говерлі» бувають такі збої. А потім «ой, вибачте». Але, повірте, якщо не закривати ті умови, які там зараз, то це взагалі смішно. Власник клубу, я думаю, насправді мільярдер, але не хоче платити».
«У мене контракт з Шахтарем. Якщо буде гідна пропозиція, яка всіх влаштує, то можу і повернутися в Україну. Ніколи не кажи «ніколи». Хоча через команд типу «Говерли» вже не дуже довіряєш керівникам клубів. Якщо федерація щось вирішить з цим клубом, то тоді повірю, а поки що...».