Девіч пробачив «Металісту» всі борги

Футбол України 5 Січня, 19:44 442
Девіч пробачив «Металісту» всі борги
Екс-нападник харківського «Металісту» Марко Девіч написав президенту харків'ян Сергію Курченку лист, у якому дав зрозуміти, що пробачає колишньому клубу всі заборгованості.
«Шановний Сергію Віталійовичу!

Відповідно до умов контракту футбольний клуб «Металіст» (Харків) повинен був виплатити мені бонуси за сезон 2013/2014 рр. у загальному розмірі 350 000 доларів, у тому числі 200 000 доларів за 20 балів за системою «гол+пас» і 150 000 доларів за вихід команди в зону Ліги Європи УЄФА.

Я прекрасно розумію, що «Металіст», місто Харків і Україна в цілому перебувають у важкому фінансово-економічному становищі.

У такій ситуації я не можу вимагати від клубу заплатити мені дані бонуси і вже тим більше вважаю неможливим для себе звернення до ФФУ, УЄФА чи ФІФА з вимогою про застосування санкції до клубу.

За час, проведений у Харкові, футбольний клуб «Металіст» став для мене рідним, а моє серце відтепер пофарбовано в жовто-синє кольору. Я завжди буду великим фанатом «Металіста» і не можу заподіяти ніякої шкоди клубу. Клуб зробив для мене дуже багато хорошого, тому я не можу вважати його своїм боржником.

У цьому зв'язку я прийняв рішення відмовитися від претензій до футбольного клубу «Металіст» і пробачити клубу всі борги. Тим самим я хочу внести свій невеликий внесок у світле майбутнє клубу, що став для мене рідним.

З повагою, Марко Девіч»