У Києві вшанували пам'ять Валерія Лобановського

Динамо Київ 6 Січня, 13:47 522
У Києві вшанували пам'ять Валерія Лобановського
Сьогодні вранці динамівці віддали данину пам'яті на честь 77-річчя з дня народження нашого великого гравця і тренера Валерія Васильовича Лобановського, спочатку на Байковому кладовищі, а потім біля клубного стадіону.

Рідні та близькі, футболісти нашого клубу різних поколінь, працівники Федерації футболу України, Київської міської федерації футболу та міськадміністрації, ветерани, тренери, учні клубної академії, співробітники ФК «Динамо» (Київ), журналісти та вболівальники поклали квіти і схилили свої голови на знак величезної поваги до наставника, ім'я якого вписано золотими літерами в історію київського «Динамо».

Світла пам'ять про Валерія Лобановського буде вічною.

Під пісню Юрія Рибчинського «Рижий подсолнух» у виконанні Михайла Михайлова були покладені вінки та квіти.

Практично у повному складі прийшли однокласники Валерія Васильовича, які з теплотою зберігають пам'ять про друга дитинства та молодості. До слова, їх зусиллями в загальноосвітній школі I-III ступенів №319, в якій навчався Валерій Васильович, вже кілька років працює музей присвячений легендарному динамівцю, а минулої осені був встановлений бюст. Над ним попрацювали відомі скульптори Лев і Юлій Синькевичі.

А місяць тому прийшла ще одна важлива новина - Київська міська рада перейменувала Червонозоряний проспект на проспект імені Валерія Лобановського!

На стадіоні, що носить його ім'я, біля пам'ятника, спорудженого в його честь, завжди будуть люди. Люди, для яких футбол значить більше, ніж просто гра. Точно так само, як це було для самого Валерія Васильовича.