Сергій Серебренніков: «Розмови щодо Ярмоленка вестимуться доти, поки він кудись не перейде»

Динамо Київ 6 Січня, 16:46 752
Сергій Серебренніков: «Розмови щодо Ярмоленка вестимуться доти, поки він кудись не перейде»
Екс-нападник київського «Динамо», який нині працює футбольним агентом, прокоментував трансферну ситуацію навколо Андрія Ярмоленка та можливу зміну формату чемпіонату України.
«Я думаю, розмови щодо Андрія вестимуться доти, поки він кудись не перейде. На мій погляд, він зараз найкращий футболіст в Україні. Звісно ж, до нього є інтерес з боку багатьох клубів. З приводу конкретних пропозицій краще поцікавитися у Ігоря Михайловича Суркіса», - цитує Сергія «Футбол 24».

«Схема бельгійського чемпіонату як можливий приклад для чемпіонату України? Скажімо так, я за. Якщо існують команди, які не платять зарплати по року - це нездорова ситуація. У такому випадку потрібно скорочувати кількість команд, проводити чемпіонат в 4 кола або за іншою схемою. Варіанти є, і вони мають право на життя. У тій же Бельгії зараз чемпіонат теж реформується, дуже велика різниця була між 1-м і 2-м дивізіонами. Грубо кажучи, з наступного року буде поділ на дві частини: 1А (16 команд) і 1B (8 команд, які гратимуть між собою в 4 кола).

Якщо говорити про Україну, то проблеми є і в країні, і в футболі, але це реалії. Потрібно шукати вихід з цієї ситуації. На мою думку, потрібно скоротити кількість команд, щоб підтримати рівень чемпіонату», - вважає Серебренніков.