​Роман Бебех: «Колючий настільки «любить» футбол, що ставить питання - або я залишаюся в клубі, або клубу не буде»

Футбол України 8 Січня, 12:02 500
​Роман Бебех: «Колючий настільки «любить» футбол, що ставить питання - або я залишаюся в клубі, або клубу не буде»
Коментатор телеканалу «2+2» Роман Бебех - про відставку віце-президента «Сталі» Миколи Колючого.

«Не знаю, чи можна сприймати відставку менеджера «Сталі» Колючого як збереження клубу. Але його попередні демарші дуже турбували. Наскільки ж людина «любить» футбол, що ставить питання — чи я залишаюся в клубі, або клубу не буде. Так, я розумію, що він з підгузників піднімав цей клуб, але не забувайте, хто фінансував «Сталь» (а хто був просто менеджером клубу).

Якщо б не «комбінація» для зняття донецького «Металурга» (читай бік Ісраеляна і компанії), то «Сталі» не повинно було бути в Прем'єр-лізі. Не хочеться ставати ні на чий бік, але такі заяви — «або пан, або пропав» — багато про що говорять.

Я розумію, що коли тебе прибирають з рідного клубу, то це дуже важко сприймається. Але коли в свій час з алчевської «Сталі» прибирали Анатолія Волобуєва, а з «Волині» Віталія Кварцяного, то ніхто з них про припинення існування клубу не говорив.

Не знаю, чим закінчиться ця дніпродзержинська «Кайдашева сім'я», але дуже хотілося б, щоб клуб продовжував існувати в цьому форматі», — пише Роман Бебех у своїй конференції на MatchDay.