Сергій Ребров – Людина 2015 року в ФК «Динамо» Київ!

Динамо Київ 8 Січня, 12:20 386
Сергій Ребров – Людина 2015 року в ФК «Динамо» Київ!
Вболівальники київського «Динамо» обрали головного тренера «біло-синіх» «Людиною 2015 року в ФК «Динамо» Київ.

Сьогодні ми закінчуємо визначення динамівських лауреатів 2015 року.

Київське «Динамо» заснувало лінійки призів, якими будуть нагороджені динамівці за підсумками минулого року.

Вболівальники нашого клубу шляхом голосування на офіційній сторінці в соціальній мережі ВКонтакте винесли свій остаточний вердикт.

Сьогодні ми оголошуємо ім'я заключного тріумфатора.

Нам приємно повідомити, що ним у номінації «Людина 2015 року в ФК «Динамо» Київ» ви вибрали головного тренера «біло-синіх» Сергія РЕБРОВА, який отримав 72,9% голосів.

Друге місце у нападника Андрія Ярмоленка, який удостоївся вашої підтримки на рівні 15,6%.

Третім став наш капітан Олександр Шовковський, що набрав 11,4%.

Наші бурхливі овації Сергію Станіславовичу, який разом з командою повернув у 2015 році титул чемпіонів України та національний Кубок до Києва, а на європейській арені досяг рубежу 1/4 фіналу Ліги Європи та домігся «продовження банкету» в Лізі чемпіонів на стадії плей-офф!

На думку переможця, головними складовими в досягнутих результатах стали об'єднання всіх навколо загальної мети та командна єдність:

- Ти розумієш, що виконав якусь роботу, і вона дала результат. Не ти один, а вся команда. Футбол – командний вид спорту, де ти відчуваєш відповідальність за весь колектив. Я радий, що хлопці подарували всім нам це свято. В такій команді, як «Динамо» Київ не маєш права на помилку. Це гра: ти можеш виграти або програти, але важливо все віддати роботі, і тоді можна розраховувати на те, що все вийде.

Ми вже давно нікого не лякаємось. Я впевнений, що після групового раунду Ліги чемпіонів хлопці точно пройшли той психологічний бар'єр, який міг би перешкодити підійти до майбутніх поєдинків з твердою впевненістю в своїх силах.

Думаю, що у нашої команди вже є певна стійкість. А грати у футбол ми вміємо і показали це в достатній кількості матчів на рівні тієї ж Ліги чемпіонів. Важливо добре підготуватися до майбутніх поєдинків, підійти до них без травм і продемонструвати все, на що ми здатні.