Артем Франков: «ФІФА знаходиться нині в такому стані, що разом з нею здобуваєш конкретний такий геморой»

Світовий футбол 8 Січня, 22:41 465
Артем Франков: «ФІФА знаходиться нині в такому стані, що разом з нею здобуваєш конкретний такий геморой»
Відомий український спортивний журналіст поділився своєю думкою про те, що Мішель Платіні зняв свою кандидатуру з виборів президента ФІФА.
«Мішель Платіні зняв свою кандидатуру з виборів президента ФІФА. Передбачувано, але не радісно. «Зосереджуся на боротьбі зі звинуваченнями в корупції». Щоб зберегти пост президента УЄФА!

Які шанси Джанні Інфантіно взяти цей пост для Європи? Для цього потрібно володіти куди більш повною інформацією. Так що доморощеним експертам, які вже все порахували не надто вірте - за великим рахунком, з українців тільки дві людини може щось вагомо сказати з цього приводу, та й то ступенів невизначеності вистачає. За кого буде Африка з її більш ніж півсотнею голосів? А КОНКАКАФ?!

Тільки давайте не забувати одну маленьку, але важливу подробицю: ФІФА знаходиться нині в такому стані, що разом з нею здобуваєш конкретний такий геморой. Це поки у спонсорів тільки питання накопичилися, поки не дійшло до розривів контрактів через падіння авторитету», - написав Артем Франков в своїй конференції на MatchDay.