Голландці з наступного сезону вводять відеоповтори

Світовий футбол 8 Січня, 23:59 294
Голландці з наступного сезону вводять відеоповтори
Королівська федерація футболу Нідерландів запроваджує відеоповтори під час матчів Кубка країни в наступному сезоні, повідомляє terrikon.com з посиланням на ДПА.

Директор Гайс де Йонг заявив, що «технологія буде використовуватися в близько 25 зустрічах турніру».

Відеосистема допоможе суддям вирішити, чи перетнув м'яч лінію воріт, чи був пенальті і видалення футболістів в спірних моментах.

Застосування відеосистеми може бути в двох варіантів. Перший включає в себе додаткового арбітра, який стежитиме за матчем по телебаченню, і в певних ситуаціях повідомляти інформацію головному арбітру за спеціальною гарнітурою. Другий - сам головний арбітр зупинить гру і розгляне спірну ситуацію по телевізійному повтору.

Рада Всесвітньої футбольної асоціації IFAB вже рекомендувала введення відеоповторів, щоб допомогти суддям під час матчів при спірних голах і пенальті і помилковою ідентичності гравців при червоних картках.

Тільки IFAB має право змінювати правила футболу, які, в основному, були сформовані в 1886 році, і включає в себе чотири представника ФІФА і чотири члени британських футбольних асоціацій Англії, Ірландії, Шотландії та Уельсу.

Пропозицію про введення відеоповторів, як очікується, буде остаточно прийнято на початку березня на засіданні Ради в Кардіффі. Реалізація проекту відбудеться в наступному сезоні, а через два-три роки буде офіційно прийнято у всьому футболі.