Макаренко: "Поважаємо, але не боїмося. Бо ми - "Динамо"

Динамо Київ 6 Листопада, 20:35 558
Макаренко: Поважаємо, але не боїмося. Бо ми - Динамо
Захисник киян Євген Макаренко поділився очікуваннями від матчу з "Туном".

- Що скажеш про «Тун» і як може позначитися штучне покриття на діях «Динамо»?
- Хочу сказати, що для «Динамо» це дуже важливий турнір. Всі команди в нашій групі сильні. Ми їх поважаємо, але не боїмося. Ми - «Динамо». Повинні їх обігравати. Поле - останнього покоління, наближене до натурального. Вийдемо, пристосуємось, і, сподіваюся, завтра все буде добре.

- Чи перша це прес-конференція для тебе?
- Так. Трохи хвилююся. Мені в аеропорту сказали, що буду відповідати на питання журналістів. Моє завдання - прийти і поспілкуватися з вами.

- Матч у Києві проти «Туна» вийшов для «Динамо» не дуже складним. Чи буде так і тепер?
- Треба першими забити м'яч. Тоді грати будемо набагато впевненіше, будуть з'являтися гольові моменти. Головне - грати в нашу гру. Тоді все буде добре. При своїх трибунах діяти, звичайно ж, набагато легше.

- Чи вдалося подивитися домашні матчі «Туна» в цьому сезоні, адже в чотирьох поєдинках Ліги Європи вони виграли, не пропустивши жодного разу ?
- Перед кожною грою ми аналізуємо, переглядаємо нарізки. Відшукуємо сильні і слабкі сторони. Від цього і відштовхуємося.

- За останній час «Динамо» провело багато матчів. Як почуваєшся у фізичному плані?
- Все добре. Головне, що ми швидко переключилися з невдалої гри в чемпіонаті на єврокубки. Тепер повинні продемонструвати хороший футбол і перемогти.