​Катерина Монзуль: «Продовжуватиму працювати для підтримки статусу кращою в своїй професії»

Футбол України 9 Січня, 20:14 451
​Катерина Монзуль: «Продовжуватиму працювати для підтримки статусу кращою в своїй професії»
Найкраща жінка-арбітр світу харків’янка Катерина Монзуль розповіла, як відреагувала на таке високе визнання та про те, чиї привітання отримала з цього приводу.
- Про цю подію дізналася з Інтернету, - розповіла Катерина журналісту «footboom.com» - Звичайно, зраділа! Початок 2016 року крім традиційних новорічних свят принесло мені ще й ось таке визнання. Було багато дзвінків і поздоровлень. Першою додзвонилася німкеня Бібіана Штейнхауз, яка, до слова кажучи, посіла друге місце в даному рейтингу. Також дзвонили арбітри з Угорщини, Італії, керівник комітету арбітрів Харкова Володимир Петров. Вітали з багатьох інших міст України. Особливо приємно було почути теплі слова від президента ФФУ Андрія Васильовича Павелко, куратора комітету арбітрів федерації П'єрлуїджі Колліни, від співробітників комітету арбітрів!
Я дуже вдячна всім, хто допомагав мені домогтися міжнародного визнання! Надалі необхідно продовжувати працювати над підвищенням знань для підтримки статусу кращою в своїй професії.
Користуючись нагодою, хочу привітати всіх з святами, як минулими, так і наступаючими. Побажати в році удачі, здоров'я і головне - миру!