Вадим Солдатенко: «Покажемо «Мідлсбр​о», що вони дар​емно хотіли «Реал»

Динамо Київ 10 Січня, 15:39 864
Вадим Солдатенко: «Покажемо «Мідлсбр​о», що вони дар​емно хотіли «Реал»
Голкіпер «Динамо» U-19 - про вихід із відпустки, зайві грами та намір розчарувати тренера «Мідлсбро», із яким кияни зустрінуться у Юнацькій лізі УЄФА.

- Настрій дуже гарний. Хлопці дуже скучили один за одним. Вже хочеться почати працювати, тренуватися із м’ячем, полетіти на збори у теплі краї.

- Як провів відпустку?

- Спочатку був на морі в Єгипті, після прильоту роз’їхались по домівкам і почали потихеньку готуватись до роботи. Пробіжки, прес, інші вправи, щоб після повернення до Києва бути більш-менш готовим до тренувань, щоб із вагою було усе добре. Загалом, відпустка вдалась, набралися сил і готові до роботи.

- А як із вагою зараз?

- Трішечки зайвих грамів є, але через декілька тренувань все встане на свої місця.

- Які очікування від весняної частини сезону та юнацької Ліги чемпіонів?

- Вже скоро гра у Лізі чемпіонів, налаштовуємось на поєдинок вже зараз. Бачив інтерв’ю тренера британців, у якому він казав, що трішки розчарований тим, що «Мідлсбро» потрапив на «Динамо». Хотіли «Реал». Приїдемо туди і покажемо, що вони даремно розчарувались.

- Молодіжні команди будуть проводити свої збори поруч з першою, у полі зору Сергія Реброва та його тренерського штабу. Це мотивує?

- Так, безумовно. Треба кожен день доводити, тренуватись і віддаватись на всі 100%. А оскільки на нас, плюс до всього, будуть дивитися тренери першої команди – мотивація ще більша.

Розмовляв Олександр Ушаков