Григорій Суркіс: «Я впевнений, що Платіні вже незабаром повернеться на посаду президента УЄФА»

Футбол України 10 Січня, 16:23 558
Григорій Суркіс: «Я впевнений, що Платіні вже незабаром повернеться на посаду президента УЄФА»
Віце-президент УЄФА прокоментував рішення Мішеля Платіні зняти свою кандидатуру з виборів глави ФІФА.

«Я поважаю вибір президента УЄФА і повністю підтримую його в прагненні в найкоротші терміни очистити своє ім'я і репутацію в найвищій арбітражній інстанції, що перебуває поза будь-яким впливом футбольних властей. Відтепер він зможе цілком сфокусуватися на вирішенні саме цього завдання.

Як чинний віце-президент і член Виконкому УЄФА, я утримаюся від особистісних оцінок дій дисциплінарних органів ФІФА. Але у Мішеля Платіні справді є всі підстави для оскарження результатів їх розслідування. На мій погляд, воно не було побудовано таким чином, щоб можливість несправедливого вердикту була виключена.

Те, що в підсумку Мішелю Платіні не дозволили хоча б належним чином порозумітися, захистити себе і разом з цим фактично зробили неможливим його участь в призначених на 26 лютого виборах президента ФІФА - це взагалі безпрецедентна ситуація. Ще не відомо, які процеси вона може спричинити за собою в майбутньому.

Я впевнений, що вже незабаром Мішель Платіні приступить до виконання своїх обов'язків, після чого разом із соратниками та однодумцями продовжить роботу з розвитку і очищення футболу, в тому числі і за межами Старого Світу.

Управлінська команда, частиною якої мені пощастило бути вже більше десяти років, як ніхто може оцінити новаторство і цілеспрямованість Мішеля Платіні. Багато в чому саме завдяки йому УЄФА є нині найпотужнішою і прогресивною футбольної конфедерацією в світі.

Ми з колегами по Виконкому з нетерпінням чекаємо відновлення його прав на продовження діяльності в якості президента УЄФА, а також закликаємо відповідні арбітражні органи якнайшвидше виконати необхідні процедури, щоб гарантувати Мішелю Платіні можливість аргументувати свою позицію», - заявив Григорій Суркіс у інтерв'ю «Футбольному клубу».