​Яким ти був...

Динамо Київ 12 Січня, 00:20 725
​Яким ти був...
Якими були київські динамівці, коли їх імена ще не були досить відомими та близькими для вболівальників «біло-синіх»? Пропонуємо вам подивитися фотографії та порівняти.

У далекому 1992 році в київське «Динамо» з донецького «Шахтаря» перейшов 18-річний хлопець Сергій Ребров. Він став людиною, яка, безсумнівно, вписала своє ім’я в славетну історію великого клубу. Успішний футболіст колись, а нині - перспективний тренер, Сергій Ребров був і залишається «улюбленцем секторів».

Олександр Шовковський – вихованець «Динамо» Київ. Свій перший матч за основну команду він провів у 1994 році, і досі є голкіпером номер один у своєму рідному клубі. Так, Шовковський був завжди відданий «Динамо», але без нього цей рейтинг важко уявити.

Олександр Рибка є також вихованцем київського «Динамо», але встиг пограти за «Оболонь» та «Шахтар». До рідного клубу він повернувся у 2014 році, підписавши контракт на три роки.


Даніло Сілва – один з найвідданіших легіонерів київського «Динамо». Шість років Даніло захищає «біло-сині» кольори київського клубу. Він підсилив склад киян у 2010 році, перейшовши з бразильського «Інтернасьйонала».

Микола Морозюк у 2005 році завершив навчання в ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського. За основну команду він дебютував у сезоні 2006/2007. На наступний сезон його орендував «Дніпро», потім він встиг пограти в «Оболоні», «Кривбасі» та «Металурзі». Але у 2015 знову повернувся до рідного «Динамо».

Євген Хачеріді почав свої виступи за «Динамо» Київ у 2008 році, покинувши луцьку «Волинь». Його дебют в основній команді прийшовся на Кубок України 13 квітня того ж року, саме тоді і розпочався головний етап в кар’єрі одного з найкращих нині захисників країни.

Португалець Мігель Велозу приєднався до київського «Динамо» влітку 2012 року. До цього два роки він виступав за італійський «Дженоа». За цю невелику кількість років Мігель хіба що змінив зачіску та відростив бороду.

Сергій Рибалка перейшов у «Динамо» з харківського «Арсеналу» в 2008 році. До гри за першу команду киян Сергієві довелося йти три роки. Не дивлячись ні на які труднощі в минулому, сьогодні Сергій Ребров розраховує на свого тезку.

Денис Гармаш, який проявив себе ще в матчах ДЮФЛ за РВУФК, 17-річним хлопцем потрапив у «Динамо». Три роки потому Гармаш поїхав на збори з першою командою і з того часу є основним гравцем киян.

У 2003 році з київського «Арсеналу» у «Динамо» перейшов Олег Гусєв. Футболіст, якого вже важко уявити з емблемою іншого клубу на футболці.

Андрій Ярмоленко став динамівцем у 2007 році, покинувши чернігівську «Десну». За першу команду «Динамо» він дебютував 2008-го, своє постійне місце в основі отримав за часів тренерства Валерія Газзаєва. Відтоді Ярмоленко є дуже важливим гравцем для «біло-синіх».