Французькі ЗМІ застерігають Дешама від кардинальних змін

Динамо Київ 7 Листопада, 08:51 638
Французькі ЗМІ застерігають Дешама від кардинальних змін
Дідьє Дешам не повинен робити ніяких сюрпризів під час оголошення списку гравців на стикові матчі з Україною сьогодні, - пишуть французькі ЗМІ.

Дідьє Дешам не повинен робити ніяких сюрпризів під час оголошення  списку гравців на стикові матчі з Україною сьогодні, - пишуть французькі ЗМІ.

Добре відомо: ми не змінимо команду-переможця. Не кажучи вже про те, наскільки важливими є матчі проти збірної України, які чекають на «Ле Блюс». Час оцінювання оптимального складу завершився, і Дешам має дотримуватись відповідності з попередніми складами французької збірної.

Невизначеність може внести Патріс Евра. Але якщо тренер та президент Федерації вирішили не карати його за висловлювання в адресу П'єра Менеса, Бікксанта Лізаразю, Луїс Фернандес, і Роллана Курбіса,  то він буде у заявці французької збірної. Єдині зміни, які можуть бути, є вимушеними. Бакарі Санья, який з минулого місяця вибув через травму стегна буде замінений Родом Фанні, а Штафан Руффір і Мікаель Ландро повинні повернутися в основну групу.