​Лукаш Теодорчик: «Динамо» — це не випадковий клуб, тут дуже високі вимоги до футболістів»

Динамо Київ 12 Січня, 13:23 1081
​Лукаш Теодорчик: «Динамо» — це не випадковий клуб, тут дуже високі вимоги до футболістів»
Польский форвард київського «Динамо» розповів про те, як провів зимові канікули.

«Усього в Польщі я провів близько місяця. Був у колі сім'ї, друзів, але не забував і старанно працювати. В цілому, я добре провів свята.

Останні шість років я займаюся індивідуально з тренером Томом Білавскі. Кожне міжсезоння він допомагає мені підтримувати форму. Ця традиція походить ще з часів моїх виступів за «Полонію». Спершу мені було важко звикнути до такого ритму, але потім важка праця дала свої плоди.

Я не можу просто сидіти вдома і відпочивати, мені потрібно займатися собою, тренуватися. Це у мене в крові. Крім того, я пам'ятаю, що «Динамо» — це не випадковий клуб. Я є форвардом команди, де дуже високі вимоги до футболістів. Незабаром на нас чекають матчі плей-офф Ліги чемпіонів, і я хочу ретельно підготуватися до цих поєдинків. Тренерський штаб «Динамо» дав мені індивідуальний план тренувань на час канікул та перебування у відпустці. Коли я показав його, то він переконав мене, що план занадто лояльний для мене. Мені потрібно більше працювати над собою зараз», — розповів 24-річний Теодорчик f-arena.com.