Андрій Шахов: «Навіть якщо Кравець заб'є за «Штутгарт» п'ять м'ячів, а не п'ятнадцять, це буде великий плюс»

Динамо Київ 12 Січня, 15:02 702
Андрій Шахов: «Навіть якщо Кравець заб'є за «Штутгарт» п'ять м'ячів, а не п'ятнадцять, це буде великий плюс»
​Заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов дав оцінку перспективам Артема Кравця в «Штутгарті».

«Якщо виходити з завдання надати Кравцю максимум ігрової практики напередодні Євро-2016, то з команд топ-чемпіонатів «Штутгарт» для Артема, на мій погляд, ідеальний варіант. Команда зараз не дуже вдало виступає в чемпіонаті Бундесліги, плюс до всього відчуває серйозні кадрові проблеми по частині гравців атаки. Все це на користь нашого нападника. «Штутгарту» потрібні голи та очки, щоб віддалятися від зони вильоту. Отже, принаймі спочатку практика в Артема буде, а далі як піде», - сказав Шахов gazeta.ua.

«Після травм таких гравців, як Даніель Гінчек, Мартін Харнік, «Штутгарт» змушений робити ставку на 19-річного Тімо Вернера. Хлопець надзвичайно талановитий, грає за юнацьку збірну Німеччини, влітку виступав у Греції на чемпіонаті Європи. Але при цьому робити на нього повноцінну ставку нереально, адже молоді футболісти, як правило, нестабільні. Саме з ним Кравець і буде конкурувати. У всякому разі, такий висновок можна робити по матчу з «Антальяспором» на зборах у Туреччині, де Кравець зіграв у першому таймі, а Вернер - у другому. Неважливо, хто надалі буде починати ігри, а хто виходити на заміну. У будь-якому разі, практики в Артема тут має бути набагато більше, ніж це могло би бути в «Динамо», - додав журналіст.

«Так, він забиває далеко не все, що в нього є. Але при цьому в минулому чемпіонаті України був одним з найрезультативніших гравців. Навіть якщо за друге коло в Німеччині він заб'є не півтора десятка м'ячів, а штук п'ять, це вже буде великий плюс. Тим більше, що на даний момент на рахунку найкращого бомбардира серед нападників «Штутгарта», Даніеля Дідаві, значиться три м'ячі».

«У розпорядженні Сергія Реброва є Мораес, Теодорчик. Три нападаючих для команди, яка грає з одним форвардом - це багато. Адже навіть коли Кравець з Теодорчиком виходили одночасно, Артем не грав на вістрі атаки, а на лівому фланзі. Проблеми в «Динамо» можуть виникнути, якщо, не дай Боже, травмується хтось з основних нападників. Але для таких потреб є молоді хлопці - ті самі Яремчук, Бєсєдін, Щебетун. Інакше навіщо їх тоді тримати, як не для таких ситуацій?» - резюмує експерт.