​Віталійс Ягодінскіс: «Готовий конкурувати з будь-яким захисником «Динамо»

Динамо Київ 13 Січня, 10:41 412
​Віталійс Ягодінскіс: «Готовий конкурувати з будь-яким захисником «Динамо»
Захисник київського «Динамо» Віталійс Ягодінскіс, який разом з першою командою «біло-блакитних» вирушив на перший міжсезонний збір, розповів про настрій перед відльотом та гру в «Говерлі».

— Як дізнався, що повертаєшся з оренди в «Говерлі» в «Динамо»?

— Таким було рішення Сергія Реброва. Мені подзвонили і повідомили, що я їду на збір з першою командою «Динамо». Звичайно, дуже зрадів цій звістці. В тому числі і з тієї причини, що рівень «Говерли», вважаю, вже переріс. Хочеться, нарешті, спробувати свої сили у сильнішому, більш статусному клубі, - цитує Ягодінскіса dynamo.kiev.ua.

— Досвід виступу в «Говерлі» в професійному сенсі щось тобі дав?

— Звичайно! І в професійному сенсі, і в життєвому. Вважаю, що це стало для мене великою школою.

— «Динамо» зараз досить сильно і стабільно грає в обороні. Ти готовий до серйозної конкуренції?

— Абсолютно! Завжди говорив, що я тільки за конкуренцію. Я люблю, коли в команді є серйозна боротьба за місце в складі — тільки в таких умовах є можливість зростати як футболісту. Та й сама команда в цьому випадку теж зростає. Так що я абсолютно нічого не боюся, і готовий конкурувати з будь-яким захисником «Динамо».

— А кого ти бачиш своїм основним конкурентом у боротьбі за місце в основному складі «Динамо»?

— На даний момент всі захисники нашої команди у відмінній формі, відмінно себе показують. Так що конкуренція буде дуже серйозною по кожній позиції. Тому те, що легко мені не буде, це вже точно. На зборах подивимося, наскільки у мене буде отримуватись

Олександр ПОПОВ