Василь Кардаш: «Сподіваюсь, в повторній зустрічі «Динамо» зіграє не гірше ніж вдома»

Динамо Київ 7 Листопада, 10:22 709
Василь Кардаш: «Сподіваюсь, в повторній зустрічі «Динамо» зіграє не гірше ніж вдома»
Екс-півзахисник «Динамо», футбольний експерт Василь Кардаш поділився думкою про майбутній матч 4-туру Ліги Європи між киянами і «Туном».

- Поділіться очікуваннями від зустрічі «Динамо» з «Туном».

- Складно припустити, як складеться цей матч, але, сподіваюся, підопічним Олега Блохіна вдасться взяти непрості три очки.

- Чи позначиться на психологічному стані київської команди поразка від «Зорі» в рамках чемпіонату?

- Думаю, тренерський штаб встиг провести потрібну роботу і зумів налаштувати хлопців на нову зустріч. У будь-якому разі, зараз не варто посипати голову попелом і робити якісь поспішні висновки по матчу з «Зорею», зараз це навряд чи допоможе. Та й часу на це особливо немає. Потрібно забути зустріч у Луганську і найкращим чином налаштуватися на матч з «Туном».

- Які бачите проблемні місця в грі підопічних Олега Блохіна?

- Важко міркувати про це, перебуваючи поза колективом, але те, що кидається в очі, так це слабка реалізація гольових моментів. Якби команда втілювала в життя те, що вона створює, то половини проблем просто не було. Адже забиті голи завжди додають упевненості, чого так не вистачає нинішньому «Динамо».

- Чи вплине на гру «Динамо» той факт, що матч пройде на штучному газоні?

- Звичайно, це може позначитися на грі команди, певні складності безсумнівно будуть. Всі ці відскоки, гальмування природно внесуть свої корективи. Але з іншого боку, це ще одна можливість показати індивідуальну майстерність. Адже по-справжньому класний футболіст може пристосуватися до будь-яких умов.

- Чи можна вважати киян фаворитами матчу у Швейцарії?

- Перед початком групового турніру Ліги Європи всі говорили, що «Динамо» виглядає на порядок сильніше своїх суперників. Проте, виходячи з останніх результатів, зараз немає такої впевненості. Кияни впевнено провели домашню зустріч, тому, є надія, що і в повторній зустрічі «Динамо» зіграє як мінімум не гірше.

Нагадаємо, на даний момент «біло-сині» займають друге місце в групі G, маючи в своєму активі 4 очки.