Євро-2016: збірна України визначилася з місцем проживання

Збірна України 13 Січня, 12:20 512
Євро-2016: збірна України визначилася з місцем проживання
Національна збірна України під час Євро-2016 розташується у Провансі.

Федерація футболу України та штаб національної команди підтвердили свій вибір на користь п’ятизіркового готелю «Ренесанс» у місті Екс-ан-Прованс за 25 кілометрів від Марселю. Населення Екс-ан-Провансу становить 146 тисяч мешканців, місто розташоване біля підніжжя відомої гори Сент-Віктуар і утворює агломерацію з Марселем. Зокрема, містечко відоме тим, що більшу частину життя тут провів знаменитий французький художник Поль Сезанн.

ФФУ забронювала майже половину із 133 номерів готелю для української делегації. У сквері, що розміщений на території «Ренесансу», для збірної України буде облаштовано спеціальну зону відпочинку. Також до послуг гравців – спа-комплекс з басейном та турецькою сауною.

Свої тренування збірна України проводитиме на футбольному полі спортивного комплексу «Каркассон», їхати до якого від готелю не більше 10 хвилин на автобусі.

«Синьо-жовті» прибудуть до своєї французької резиденції не пізніше 7 червня (точна інформація буде надана пізніше) і квартируватимуться там упродовж усієї участі на Євро-2016.

Відстань до міст, де проходитимуть матчі збірної України:

Україна - Німеччина (Лілль) - 985 кілометрів

Україна - Північна Ірландія (Ліон) - 298 кілометри

Україна - Польща (Марсель) - 33 кілометри