Адвокат: «Діти Ідейє готові пройти тест на ДНК»

Динамо Київ 13 Січня, 13:03 777
Адвокат: «Діти Ідейє готові пройти тест на ДНК»
Історія з двома позашлюбними дітьми, яких, за ствердженням українки, вона народила від колишнього форварда «Динамо» Брауна Ідейє, отримала продовження.

Адвокат Таліна Кравцова, що захищає інтереси дівчини, яка намагається довести: батьком двох її дітей є екс-форвард київського «Динамо» Браун Ідейє, розповіла про наслідки роману нігерійського футболіста та українки.

«Почнемо з того, що нашу клієнтку звати не Олександра, а Яна. Яна – це українська дівчина, яку Браун ввів в оману, розповідаючи про те, що він її любить, і що діти – це радість та спільне життя. Зараз головна її мета - по-перше, щоб пан Ідейє визнав батьківство над дітьми, з якими неочікувано обірвав будь-яке спілкування. До вересня 2015 року все було гаразд, а після цього він зник, не виконавши жодних обіцянок. По-друге, Яна, як мати обох дітей - Віктора Жоеля і Мішель – хоче отримати передбачені законом кошти на їх утримання. Мова не йде про якісь захмарні грошові суми чи елітну нерухомість, а виключно про те, на що вони претендують по закону», - цитує адвоката «Футбол 24».

«Наше бюро офіційно звернулося до керівництва футбольного клубу, де він зараз грає, - ФК «Олімпіакос». Греки отримали наше звернення наприкінці грудня і повинні були відреагувати упродовж двох тижнів. На сьогодні двотижневий термін минув – вони офіційно не відреагували. Ми ще чекаємо, але невдовзі звернемося до них із уточненням, щоб все-таки з’ясувати, в чому ж справа. Звернення до футбольного клубу обумовлене тим, що потенційне утримання дітей (аліменти) будуть вираховуватись, виходячи з його заробітної плати згідно умов контракту», - розповіла Кравцова.

«Вони були разом, починаючи з 2011 року. Сина Віктора Жоеля він бачив неодноразово, проводив з ним час. А ось дівчинку Браун, і справді, не бачив після пологів... Ідейє обіцяв, що Яна переїде до нього із дітьми в Грецію. Він довго вів такі розмови, однак, потім раптово перестав відповідати на листи і, починаючи з вересня 2015 року, зник. У нас є всі необхідні докази, що підтверджують даний факт. Діти готові пройти тест на ДНК в будь-який момент. Також, ми маємо офіційне підтвердження, що Браун раніше допомагав їм та Яні матеріально.

Справа в тому, що він обіцяв взяти Яну як офіційну дружину. Казав, що його дружина старша від нього, що він постійно перебуває під її тиском, і, що з Яною йому дуже комфортно. Мовляв, перевезе її з дітьми до себе в Грецію, вони створять там сім’ю і все у них буде добре. Але в якийсь момент Яна зрозуміла, що він більше не приїде. Адже навіть після народження доньки він не виявив бажання відвідати її. Дитині, тим часом, вже більше півроку».

«Ми будемо діяти в рамках українського законодавства. А саме, направимо відповідний запит щодо проходження паном Ідейє тесту ДНК, який буде доказом того, що він – батько цих дітей. Якщо він відмовиться від проходження тесту, ми будемо самостійно доводити даний факт у судовому порядку. У нас є необхідна доказова база для цього. Сподіваємося, наш суд піде шляхом справедливості і законності. Як мінімум, 25 відсотків із зарплати футболіста повинно бути вирахувано на потребу дітей. Який максимум? Це питання залежить повністю від суддівського переконання та зваженості при прийнятті рішення. Адже при розгляді справи враховуватиметься, що Браун забезпечує ще й своїх «офіційних» дітей. Потім ми звернемося в Грецію, або ж у ту країну, де він гратиме – до роботодавця. Це буде процедура, так би мовити, примусова. Але такі крайні методи, звісно, небажані. Хочеться, щоб він досягнув із Яною домовленості, та мав можливість спілкуватися з дітьми. Бо дітям потрібен батько», - зауважила адвокат дівчини.