Динамівці випробували газон «Арени Тун»: «Драго, ну що це?»

Динамо Київ 7 Листопада, 10:45 1596
Динамівці випробували газон «Арени Тун»: «Драго, ну що це?»
У четвер у швейцарському місті пройде матч 4-го раунду Ліги Європи «Тун» - «Динамо».

У четвер у швейцарському місті пройде матч 4-го раунду Ліги Європи «Тун» - «Динамо».

Від аеропорту в Базелі по дорозі в Тун перше, що кидається в очі, - це корови. Вони можуть пастися по одній або цілим стадом. Навіть у самому Туні вони спокійно розгулюють по місту. Хоча біля стадіону їх помічено не було, незважаючи на те, що він знаходиться на виїзді з Туна. Зате поруч зі стадіоном розташовується величезний торговий центр. Навіть парковку з «Ареною Тун» вони ділять на двох.

Відмінна риса стадіону - це штучний газон. Хоч Олег Блохін і говорив на прес-конференції, що він дуже сучасний і якісний, але після його проби склалося зовсім інша думка - жорстка і абсолютно пластмасова «трава». Всі динамівці, виходячи на поле, відразу пробували покриття, а Браун Ідейє дуже скривився після цього.

Мігель Велозу ще на самому початку тренування попросив у перекладача шапку, хоча на вулиці було зовсім не холодно. А в цей час перепасовувалися Драгович і Вукоєвич. Після чергового удару Огнен невдоволено вигукнув: «Драго, шта je ово? («Драго, ну що це?»).

Всі футболісти дуже обережно розминалися на незвичному для них синтетичному газоні. Коли вони розбилися на традиційні квадрати, то не при справах залишився Домагой Віда. «Віда, йди до нас, - кричав Вукоєвич. – «Три на три цікавіше, ніж три на два». А Велозу заходився щось пояснювати Дуду, на що почув від тренера: «Так, займайся давай».

У день матчу синоптики обіцяють нарешті сонячну погоду. За розповідями місцевих жителів, дощ йшов останні три дні. А квитки на 10-тисячний стадіон вже розкуплені, хоч найдешевший квиток для дорослого коштував від 300 гривень.

Дар'я Мещерякова