Вадим Євтушенко: «Яремчук зможе пробитися в основу «Динамо»

Динамо Київ 13 Січня, 17:01 562
Вадим Євтушенко: «Яремчук зможе пробитися в основу «Динамо»
Головний тренер «Динамо-2» вважає, що 20-річний форвард Роман Яремчук, якого Сергій Ребров взяв на збори з першою командою, скористається шансом проявити себе.

Роман Яремчук - син футболіста Олега Яремчука, який грав у нападі «Карпат» на початку 90-х. Роман народився у Львові і перші кроки робив у школі «Карпат», а з 11 років займається в «Динамо», регулярно викликався в юнацькі збірні країни. У сезоні 2011/2012 за динамівську команду U-16 він набив 21 гол в 21-му матчі! У 2012-му Хацкевич запросив його у молодіжну команду. Сьомін, а пізніше Блохін подумували взяти його на збори з основою, але так і не підключили... Пару років тому високого центрфорварда (186 см) переманював «Байєр», Роман вирішив залишитися. З початку цього сезону забив 14 м'ячів у 16-ти матчах молодіжної першості.

«У нього хороша техніка, обведення, непогано працює з м'ячем на швидкості, володіє гольовим чуттям, - сказав «Сегодня» Вадим Євтушенко, під керівництвом якого Роман працював у «Динамо-2». - А завдяки високому зросту Яремчук ще й головою грає непогано.

Що він за людина? Загалом у мене з ним не виникало проблем. Комунікабельний і товариський хлопець, але з характером. Наприклад, дуже не любить, коли його в склад не ставлять, переживає через це сильно. Вірю, що Роман зможе пробитися в основу «Динамо», він довго і наполегливо йшов до цього».