«Карпати» в очікуванні серйозних кадрових змін

Футбол України 13 Січня, 19:54 360
«Карпати» в очікуванні серйозних кадрових змін
Керівництво львівських «Карпат» планує провести кадрові зміни не тільки в основній команді, а й у «молодіжці» та U-19.

Уже цієї п’ятниці, 15 січня, із відпустки вийдуть команди U-19 та U-21. Цього ж дня керівництво «Карпат» оголосить, хто тренуватиме ці команди, та про зміни у складах.

Почесний президент «Карпат» Петро Димінський прийняв рішення не продовжувати співпрацю зі спортивним директором Юрієм Беньом та наставником Ігорем Йовічевічем. Відповідні накази буде оформлено найближчим часом. Телефон Йовічевіча вимкнений, а ось Беньо в розмові від коментарів утримався. Він не захотів ані спростувати, ані підтвердити інформацію про свою відставку.

Хто очолить головну команду «Карпат», наразі достеменно не відомо. Серед кандидатів є кілька фахівців, які працюють чи працювали у структурі львівського клубу. Йдеться про Володимира Безуб’яка, Андрія Тлумака, Романа Толочка. Формально головним тренером «Карпат» можуть призначити гендиректора Юрія Дячука-Ставицького, який уже не раз очолював команду у схожих ситуаціях. Але 69-річний фахівець через проблеми зі здоров’ям не готовий працювати на посаді наставника. Його призначення може відбутися через відсутність у справжнього наставника відповідної тренерської ліцензії.

Хто саме готуватиме головну команду «Карпат» до весняної частини чемпіонату, з’ясується 18 січня, коли «зелено-білі» розпочнуть підготовку. Зараз вони проходять медогляд.

На початку наступного тижня в табір «Карпат» прибудуть п’ятеро потенційних новобранців. Двоє з них – добре відомі українським уболівальникам за виступами в нашій Прем’єр-лізі. Проблеми в більшості українських клубах сприяють тому, щоби «Карпати» могли дешево запрошувати досвідчених виконавців. У львівському клубі хоч і не велике, зате стабільне фінансування. До кінця цього тижня «Карпати» повинні обрізати всі фінансові хвости за 2015 рік.

Зміну власника клубу найближчим часом не передбачають.