«Динамо» (Київ) в Іспанії: пріоритет контролю м'яча

Динамо Київ 14 Січня, 13:14 430
«Динамо» (Київ) в Іспанії: пріоритет контролю м'яча
13 січня вечірнє тренування київського «Динамо» у футбольному центрі Марбельї почалося раніше за вчорашнє й, на відміну від нього, завершилося ще до сутінок.

До речі, вчора «Динамо» було єдиною командою, яка у пізній вечірній час проводила своє тренування у Футбольному центрі, а сьогодні і вранці, і ввечері у нашої команди вже були сусіди, які, щоправда, займалися на дальньому полі, по іншу сторону від адміністративної будівлі центру.

Вечірньому заняттю передувала коротка розминка, після чого настав час основної роботи. Спочатку гравцям було запропоновано вправу, під час якої вони швидко пересувалися по полю пасуючи один одному м'яч в один дотик.

Потім футболісти були поділені на дві команди – «синіх» і «зелених», при цьому троє гравців, двоє біля воріт і один в середині поля, одягли червоні манишки, виконуючи роль «нейтральних». Завданням обох команд було якомога довше контролювати м'яч. Усі хлопці брали участь у цій командній вправі з величезним азартом, переживаючи не менше, ніж під час матчів.

Як і під час попереднього збору в Австрії, з сьогоднішнього дня футболісти почали тренуватися з датчиками, підключеними до системи Adidas miCoach Elite. Завдяки цьому, наукова група і тренерський штаб нашої команди можуть у режимі реального часу відстежувати пульс кожного футболіста, а також дистанцію, яку він набігав за тренування. Все це надає прекрасні дані для аналізу – наприклад, якщо пульс у гравця під час навантаження значно перевищує його ж норму для такого стану, значить, під час відпустки він не підтримував себе у фізичній формі. На підставі цих даних тренерський штаб може збільшувати або зменшувати навантаження під час тренувань.

На вечірньому занятті футболісти працювали також і без м'ячів, виконуючи біг у заданому темпі двома групами. При цьому вся група повинна була укластися в мінімальний час, але і не перевищити його, аби не перенавантажити себе вже на початку збору. Тому Сергій Ребров просив трохи сповільнити темп тих гравців, які явно перевищували його, відчуваючи в собі багато сил. Також важливою умовою було тримати темп всім разом всередині кожної з груп. Почергувавши ці вправи з м'ячами і без, тренери оголосили про завершення тренування.

Далі гравців чекали відновлювальні процедури і відпочинок перед завтрашнім тренувальним днем.