Менеджер збірної України: «Не виключено, що візьмемо з собою на Євро-2016 кухаря та продукти»

Збірна України 14 Січня, 13:34 561
Менеджер збірної України: «Не виключено, що візьмемо з собою на Євро-2016 кухаря та продукти»
В «Ренесансі» обіцяють встановити тренажери і намет спеціально для українців.

На Євро-2016 збірна України поселиться в готелі «Ренесанс» в Екс-ан-Провансі. Про те, які там будуть умови для команди, «Сегодня» розповів менеджер збірної Сергій Барановський:

«Дуже красиве місце, я був там під час пошуків бази, навіть переночував. Всі футболісти та тренери на час Євро-2016 будуть проживати в одномісних номерах. Люкс в готелі всього один, але стандартні номери дуже пристойної якості. Точна кількість номерів поки не визначена, тому що ще не сформовано склад делегації. ФФУ не викуповувала повністю готель, тому є ймовірність, що під час ЧЄ по сусідству з нами будуть проживати і туристи. Але адміністрація «Ренесансу» обіцяє створити нашої збірної максимально комфортні умови для проживання.

На території готелю навіть зроблять спеціальну зону відпочинку для команди, де розіб'ють шатер, в якому можна буде сховатися від літньої спеки. Влаштував нас і СПА-комплекс, з хорошою лазнею і критим басейном. Тренажерний зал невеликий, але обладнаний цілком пристойними тренажерами. Можливо, нам ще знадобляться додаткові тренажери для роботи, але це не проблема: пообіцяли при необхідності весь необхідний інвентар встановити.

Що стосується харчування, то щоденне меню складатимуть лікарі збірної, після чого воно буде передаватися в ресторан. Не виключено, що візьмемо з собою до Франції і кухаря, а також певний набір продуктів. Це нормальна практика, так багато збірних роблять. Але вирішувати це питання будемо ближче до турніру. А до тренувального поля їхати автобусом від сили 10 хвилин. Під час Євро-2016 в місті буде проходити кілька фестивалів, але це треба сприймати як неминучість - вони в тому регіоні на кожному кроці».