Місце зустрічі змінити не можна | 19-27
6 гравців «Манчестер Сіті» вже грали проти київського «Динамо», захищаючи кольори «городян». Згадаємо й тих, хто грав проти киян у футболках інших клубів.

Самір Насрі («Арсенал» Лондон)

У 2008 році лондонський «Арсенал» підписує французького півзахисника з марсельського «Олімпіка» за 11 мільйонів фунтів стерлінгів. Досить швидко адаптувавшись у новому колективі, Самір стає одним з лідерів «канонірів». У 2011 році клуб Арсена Венгера отримав солідну компенсацію за свого гравця у розмірі 19 мільйонів фунтів. Саме таку суму заплатив «Манчестер Сіті», який тільки починав збирати зіркових гравців у своєму складі.

У сезоні 2008/2009 на груповій стадії Ліги чемпіонів «Арсенал» зустрічався з київським «Динамо». Нічия 1:1 у Києві та перемога 1:0 на «Емірейтс» допомогли лондонцям вийти у 1/8.

У тих матчах француз не брав участь через проблеми з коліном.

У цьому сезоні відіграв 8 матчів, забив 1 гол та один раз асистував партнеру по команді.

Бакарі Санья («Арсенал» Лондон)

Придбавши правого захисника «Осера» за 6 мільйонів фунтів, Арсен Венгер отримав надійного гравця основи, який у своєму ж першому сезоні став основним гравцем «канонірів», провівши 40 матчів у складі.

Відігравши 7 сезонів за команду свого співвітчизника, Санья перейшов до «Манчестер Сіті» у якості вільного агента, адже сторони так і не змогли домовитись щодо продовження контракту захисника.

З київським «Динамо» Бакарі Санья пересікався лише один раз. У тому ж сезоні 2008/2009 він провів 78 хвилин у київському матчі між цими командами та заробив жовту картку у середині другого тайму.

У другому матчі взяти участь завадила травма.

Гаель Кліши («Арсенал» Лондон)

Арсена Венгера не дарма називають тренером, який дуже добре виховує молодих та талановитих гравців. Саме він зробив з Кліши гравця топ-рівня, придбавши француза у 2003 році з «Кан» за 235 тисяч фунтів.

Прогрес не змусив себе чекати, і вже через кілька сезонів, проведених в «Арсеналі», саме Кліши вважався одним з найсильніших лівих захисників у чемпіонаті Англії. Цим не міг не скористатись Манчіні, який підписав французького захисника у 2011 році за наднизькою ціною - 5 мільйонів фунтів. На той час вартість француза була у два рази вищою, за повідомленням порталу Transfermarkt.

Перші матчі проти «Динамо» Гаель міг провести ще у 2003 році, але тоді Арсен Венгер вирішив не включати свого співвітчизника у заявку.

Під час другого протистояння «Динамо» та «Арсеналу» Кліши вже вважався повноцінним гравцем основного складу. Тому те двохматчеве протистояння відіграв повністю, по 90 хвилин усі два матчі.

Фернандо («Порту»)

Перейшовши у «Порту» у 2007 році з «Віла Нови», португальський опорний півзахисник одразу ж відправився в «Ештрелу» на правах оренди. Відігравши один сезон за команду з міста Амадора, яка у 2011 році припинила своє існування, повернувся на «Драгао», де був стабільним гравцем основного складу до 2014 року, поки не перейшов до «городян» за 10 мільйонів фунтів.

У домашньому матчі проти «Динамо», в якому «дракони» програли киянам 0:1 (єдиний гол-красень забив Олександр Алієв зі штрафного – Авт.) зіграв лише перший тайм. У другому матчі, який відбувся у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, провів на полі усі 90 хвилин.

У 2012 році вже вдруге Фернандо вийшов на поле стадіону «Драгао» проти київського «Динамо». В тому наднапруженому матчі «дракони» змогли перемогти динамівців. Але у київському матчі Фернандо участі не приймав через розтягнення підколінного сухожилля.

Ніколас Отаменді («Порту»)

Придбавши за 2,8 мільйонів фунтів стерлінгів аргентинського захисника «Велес Сарсфілд», португальський «Порту» вирішив свої проблеми у центрі захисту та отримав перспективного, стабільного оборонця.

Однак, у 2014 році спочатку оренда, а потім і повноцінний трансфер у «Валенсію», через яку гравець національної збірної Аргентини потрапив у «Манчестер Сіті». Наразі один з основних центральних беків «городян».

У 2012 році, під час виступів за «Порту», приймав участь у двох матчах проти «Динамо». Провів на полі усі 180 хвилин. У першому матчі саме Отаменді на пару з Майконом не змогли втримати Брауна Ідейє під час того, як київський клуб зрівнював рахунок у другому таймі.

Ельякім Мангала («Порту»)

Ще один представник «Порту», який нині захищає кольори «Манчестер Сіті». Французький лівий захисник, який вже стані «городян» став грати більше в центрі оброни, перейшов до «Порту» у серпні 2011 року з бельгійського «Стандарту» за 4,5 мільйони фунтів.

Стабільно сильна гра зліва в захисті не могла не зацікавити клуби більш серйозного рангу, ніж «дракони», тому в 2014 році один з лідерів португальської команди змінив свою прописку і переїхав на Туманний Альбіон. Сума відступних склала 38 мільйонів фунтів, хоча ринкова вартість контракту Мангала складала на той час 20 мільйонів.

У 2012 році у матчах проти «Динамо» Ельякім стабільно виходив у стартовому складі, проводив повні матчі. По флангу француза кияни проходили, але не занадто часто, як би цього хотілось фанатам київського клубу.

Фернандіньо («Шахтар»)

Другий представник донецького «Шахтаря», який переходив зі стану «гірників» до «МанСіті». Але, якщо Елано був підписаний лише за 8 мільйонів фунтів, то Фернандіньо встановив рекорд продажу клубу Рената Ахметова – 28 мільйонів фунтів.

З 2013 року, з моменту свого переходу у стан команди Манчіні, а зараз Пеллегріні, бразилець є стабільним гравцем основного складу «городян» та одним з лідерів команди, регулярно викликається у збірну Бразилії.

Ще за часів своїх виступів у чемпіонаті України, Фернандіньо брав участь у матчах проти «Динамо» у складі «Шахтаря». З 2005 року по 2013 зумів 6 разів засмутити голкіперів столичного клубу. Причому один гол є найбільш пам’ятним для нього – ½ фіналу Кубку УЄФА. Саме Фернандіньо зрівняв рахунок та встановив остаточний результат у київському матчі. Вже у другому поєдинку «Шахтар» зумів перемогти команду Юрія Сьоміна та вийти у фінал Кубка УЄФА, який, зрештою, і виграв.