​Юнес Беланда: «В «Динамо» я був не досить задоволеним»

Динамо Київ 15 Січня, 21:35 694
​Юнес Беланда: «В «Динамо» я був не досить задоволеним»
Півзахисник «Динамо», який виступає на правах оренди в «Шальке», поділився з клубною пресою німецького клубу своїми першими враженнями від переїзду.

Про нову команду

В мене склалося абсолютно позитивне враження про команду та навколишнє середовище. Хлопці зустріли мене добре, що стало полегшенням, аби адаптуватися у команді. Мені подобається атмосфера. Я дуже добре себе зараз почуваю в «Шальке». З нетерпінням чекаю на кожне тренування і дуже чекаю першу гру на домашній арені.

Я дуже добре порозумівся з усіма гравцями. Хлопці показали, що вони зацікавлені в мені. З Пьєром-Емілем Хойбтєргом та Тіло Керером знайшли спільну мову, також з Еріком-Максимом Чупо-мотінгом та Джоелем Матіпом – ми спілкуємося французькою. Але я говорю англійською, так що не маю проблем у спілкуванні. Найбільш важливі фрази німецькою я хочу вивчити якнайшвидше.

Про причини переїзду

Коли мене спитали про «Шальке», я навіть не думав, одразу захотів, щоб трансфер відбувся. Я дуже щасливий зараз, що можу грати за такий великий клуб як «Шальке». У ситуації з «Динамо» я був не досить задоволеним. Перші роки в Україні пройшли чудово, я майже завжди грав. Останнім часом все змінилось, тому я хотів змін.

Про цілі у Бундеслізі

Я хочу допомогти команді своїми найкращими якостями. Моя ціль - закцентувати увагу на атаці та створювати моменти. Хочу бути гравцем, який грає вирішальну роль. Звісно, я б хотів забивати. У 2012 році, коли з «Монпельє» ми стали чемпіонами, я забив 12 м’ячів.

Про майбутнє протистояння з «Шахтарем»

В «Динамо» Київ я досить часто грав проти «Шахтаря». Це технічно сильна команда, в ній багато бразильців, вони добре працюють з м’ячем. Нам потрібен самоконтроль. Ці дві гри безсумнівно будуть гарячими.

Про своїх кумирів

Коли я був дитиною, то божеволів від Зінедіна Зідана, Він був дійсно відмінним футболістом. В Бундеслізі я завжди захоплювався Йоханом Міку з «Вердера». Він елегантно працював з м’ячем.